Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Kom bruin/zwart kokosnoot glazuur met zes tekens bodemmerk. 1x Balustervormige vaas met rood glazuur en dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Flambé vaas. 1x Vrucht-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Dikwandige, Chinees porseleinen celadon schotel met gecontourneerde omranding, met tekst en bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
Antiek Chinese bronzen kruik/handwarmer met goudkleurig floraal decor + tekst. Bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Kantonese Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren/floraal/fieren en goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop + schotels met baars/steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje goed. Eén kopje chip. Afmeting: 6 x Ø 1...
Lot met negen diverse oude/antieke snuffbottles. Porselein et cetera. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Doucai bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Gerestaureerd. Afmeting: 25,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Onde meer; Kang Xi, Cheng Lung, Amsterdams Bont. Beschadigd. Afmeting: 14 - 27 cm.In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, bronskleurig glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuws Chinees of Japanse kop en schotels met geisha decor. Octagonaal. Zes tekens bodemmerk. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7 - 13,4 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theepot met tuin/figuren decor. Afmeting: 9 x 14 x Ø 8,5 cm.
Chinees porseleinen Doucai kom met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 13,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbak in perzik-vorm. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x 19 x 18 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees capucijne porselein met floraal Familie Rose decor. Twee kop + schotels (één kopje haarlijn) Eén trekpot beschadigd. Afmeting: 6,5 - 18 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met koppen + bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung kom met schildpad-achtig bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 7,3 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Chinese vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal/vogel/tekst decor. Afmeting: 3,5 x 7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotel. Paradijsvogel in tuin/goud decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotels voorzien van hanen decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met draken decor/Familie Verte. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Familie Rose Armorial schotel met Frans wapen decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen pijpvaas. Blauw-wit decor. Afmeting: H 26,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met floraal reliëf decor + groen craquelé glazuur. Afmeting: H 46,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang du Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Imari tafelschaal met floraal/goud decor. Afmeting: 35 x 45 x Ø 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen brushpot met bamboe/vogels/tekst/goud decor, op blauw glazuur. Afmeting: H 16,8 x Ø 19 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kopjes met lange lijs decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 6,7 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; 2x Schotel, met bodemmerk. 2x Kopje, waarvan één met bodemmerk. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen koppen + schotels. Divers. Vijf delen goed. Eén kopje gelijmd. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee met draken decor. Eén met floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 8,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Elf delen antiek Japans/Oosters porselein. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee tafellampen gemaakt van 19e eeuwse Chinese gemberpotten. Geisha/zotjes decor. Restauratie. Afmeting: 51 x 35 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met floraal/kostbaarheden en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Emaille verf. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kraagvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Lot met zes antiek Chinees porseleinen borden. Divers. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xi. Minimale chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen theebus met floraal decor + Kang Xi tekens geluk. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Tuin/vlinder decor. Afmeting: H 15,6 cm. In goede staat.
Chinese celadon Sung schaal + kistje. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kopjes en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Eén kopje gelijmd. Zes schotels goed. Eén schotel chip. Afmeting: 6 - 12 cm.In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen flambé vazen. Afmeting: H 15 - 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. 1x Pauw decor + tekst. 1x Figuren/vleermuizen decor. Circa 1900. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Japans bronzen wierookbrander met olifanten-hengsels, draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: H 23,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.
Drie grote en antiek Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Zes delen China. Bestaande uit; Twee gemberpotten, spekstenen vaas, kom met vlinder decor, antieke schotel (randschade), erotische snuffbottle. Afmeting: 8 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws grote Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur. Afmeting: H 39,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met krijger/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung kom met paarsachtig verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Oude/antiek aardewerken lampenvoet in Samson Isznik stijl. Perzië? Turkije? 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren decor + verso paars gekleurd glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Grote ronde Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor, tekst en signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
2x China. Bestaande uit; Opengewerkte Kantonese pijpvaas, haarlijnen. En een oude snuffbottle met landschap/figuren decor. Afmeting: 6,6 - 14 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen lampenvoet met reliëf figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antiek Chinese lakwerk dekseldoos met draken decor. Gevuld met Chinese letterstempels (boekdruk). Circa 200. Afmeting: 8 x 7.5 x 9,5 cm. In goede staat.
2x 17e - 18e Eeuws Chinees porselein. 1x Rituele wijnbeker, 17e eeuw, gerestaureerd. 1x Cheng Lung kwispedoor, floraal, haarscheur. Afmeting; 11 - 17,5 cm. In redelijke staat.
Zéér grote Chinees porseleinen maanvaas. Bronskleurig met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 51,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Familie Rose wierookbrander met kraanvogel/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. 1x Floraal, goed. 1x Tuin met vogel decor, mist oor. Afmeting: H 58 - 59,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 16e eeuws Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal/paradijsvogel decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 42,3 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse oude Chinees porseleinen kommen, waarvan één met bodemmerk. Paars/groen glazuur. Afmeting: 11,7 - 15 cm. In goede staat.
Drie Chinese Yixing trekpotten. Divers. Met bodemmerk. Eén met haarscheur. Twee goed. Afmeting: 8,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote opengewerkte Chinees porseleinen vaas met figuren in wolken decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met zotjes decor + tekst. Afmeting: H 26,4 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels. Capucijne met familie rose, floraal decor. Twee schotels goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Drie kopjes goed. Eén kopje chip. Afmeting: 5...
4x Divers China. Bestaande uit: Twee Chinese schoentjes. Tang figuur, en een fijn bewerkte noot met geisha's in landschap decor. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met groen-paars glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + signatuur. Afmeting: H 29 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Fijn gestoken Chinese plaquette van jade. Draak/floraal decor. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Doucai kopjes met bodemmerk. Randschades. Afmeting: H 3,7 x Ø 7 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen presenteer tablet met figuren in tuin decor. Iets randfrit. Afmeting: 28,7 x 24,2 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Capucijne Familie Rose vazen met figuren in tuin decor. Eén kleine restauratie bovenrand. Afmeting: H 18,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/paradijsvogel/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord chip + randfrit. Afmeting: Ø 28,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met tuin decor. 18e Eeuw. Minimale chips beide borden. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. 2x Knobbelvaas met landschap/figuren decor, één goed, één beschadigd. 1x Vaas met hoogwaardigheidsbekleders, ingekort. Afmetin...
Twee Chinees porseleinen kommen met magnoliaboom/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen druivenschotel. Eén bakfout. Afmeting: Ø 36,2 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese munten. Twee soorten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,7 - 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 2x 18e Eeuw, beschadigd. 1x Groot, 19e eeuw, draken decor, gaaf. Afmeting: Ø 21 - 25,5 cm. In matig/goede staat.
Antiek Japanse cloisonné pijpvaas in Meiji stijl. Floraal decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese plaquettes van brons, voorzien van karakter tekens. Afmeting: Ø 8 - 9,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2x Ø7.5 cm In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met wijsheren en tekst decor. Bodemmerken. Afmeting: H 4 x Ø 5,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees of Japans porseleinen polychrome figuur. Man met stok. Chips basement. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.