G. van Donk. Circa 1900. Hollandse School. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1977. Met pseudoniem Bart van Lingen. Poldergezicht met visser. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 48 cm. In goede staat.
F. de Wit. Circa 1920. Ploegende boer op akker met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.
Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 60-er Jaren. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Cor Sobel. 1899 - 1984. Hollands landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
E. van der Ven, 1919. 1866 - 1944. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 48,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Bergachtig landschap met figuren en gebouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 54 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.
Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Buurse. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Franse School. 20e Eeuw. Parijse dame naar Domerque. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 31 cm. In goede staat.
2x Patrick Nagel. 1945 - 1984. 2x Damesportret. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 64 cm. In goede staat.
H.C. Mac-Lean, '29. 1898 - 1972. Stilleven met pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x 55 cm. In goede staat.
Grote map met circa vijftien werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met flessen, fruit en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.
PAZ Subercaseaux. 1924. Abstracte compositie. Olieverf op board. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. eind 20e Eeuw. Strandgezicht met visser en bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Werkketen. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.
Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. 1939 - . Landschap Torre del Lago Lucia porto 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1962. 1913 - 1996 Glanerbrug. Waterfilter Rami - Union. Pastel op papier. Afmeting: H 49 x B 38 cm. In goede staat.