J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.
Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.