This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

17x 17e - 18e Eeuwse gravures, Handen/Voeten studie
Starting price 200 EUR

17 Gravures op papier. Onder meer; handen + voeten studie. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: 21 x 31,5 cm. In redelijk/goede staat.

P. Bosman, Garnalen vissers bij boten
Starting price 70 EUR

P. Bosman. Circa 1930. Hollandse School. Vissersboten met garnalenvisser aan strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Ad Haan, Havengezicht Rotterdam
Starting price 80 EUR

Ad Haan. Circa 1930. Havengezicht Rotterdam met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

G. F. Teyssen, Wandelaars in heidegebied
Starting price 70 EUR

G.F. Teyssen. 1873 - 1955. Wandelaars in heidegebied. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.

F.J. Goosen, Rotterdamse haven
Starting price 450 EUR

Frits Goosen. 1943 - . Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x 30 cm. In goede staat.

G. Gorter, Landschap met koeien
Starting price 60 EUR

G. Gorter. 1884 - 1967. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting; H 49 x B 32 cm. In goede staat.

J.H.P. van Hoppe, Dorpsgezicht met figuren
Starting price 50 EUR

J.H.P. van Hoppe. Hollandse School. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Man met stropdas
Starting price 50 EUR

Agnes van den Brandeler, 1994. 1818 - 2002. Man met stropdas. Ets op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.

Cor Sobel, Bloembollenvelden
Starting price 150 EUR

Cor Sobel. 1899 - 1984. Hollands landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Agnes van den Brandeler, Stilleven met olielampen
Starting price 200 EUR

Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Stilleven met olielampen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 53 cm. In goede staat.

U. Nancy, Moeder met kind
Starting price 350 EUR

U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.

Haanstra, Windmolen
Starting price 40 EUR

Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.

2x Afrikaans ikoon
Starting price 60 EUR

Twee antiek Afrikaanse ikonen. Eerste helft 20e eeuw. Canvas op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16 cm. In goede staat.

Gravure, Havengezicht Le Havre
Starting price 50 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure 'du Port et des Chantiers du Havre'. Deels handingekleurd. Scheepsbouw. Gravure op papier. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

Lot diverse werken (8x)
Starting price 60 EUR

Acht stuks diverse oude/antieke prenten/litho's etc. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht
Starting price 60 EUR

J. Wezenaar. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 B 40 cm. In goede staat.

2x Jan Berfelo, Abstract
Starting price 70 EUR

Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

W. van Pelt, Landschap met windmolen
Starting price 70 EUR

W. van Pelt, 1897. Landschap met windmolen. Craquelé. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In redelijke staat.

4x Aat Veldhoen, Schetsen
Starting price 100 EUR

Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Fedor van Kregten, Landschap met schapen en herder
Starting price 100 EUR

Fedor van Kregten. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In redelijke staat.

H.A. Daalhoff, Bomen met boerderij
Starting price 60 EUR

Henri Daalhoff, 1942. 1867 - 1953. Bomen met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

S.A. Krausz, Koeien (studie tekening)
Starting price 80 EUR

S.A. Krausz, 1794. 1760 - 1825. Studie tekeningen koeien, nummer 5. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21s B 18,5 cm. In goede staat.

2x Paul Bodifee, Binnenhof + wintergezicht
Starting price 80 EUR

Twee etsen Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Binnenhof + wintergezicht. Etsen op papier. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

2x Hollandse School, Havengezicht + landschap
Starting price 100 EUR

2x Hollandse School. 1x Monogram M.v.W., Havengezicht (zwarte inkt). 1x P.M. Brouwer Fecit, 1819 - 1886. Aquarel landschap. Afmeting: 13 - 28 cm. In redelijk/goede staat.