Lot Chinees Familie Rose porselein. Floraal decor. Bestaande uit: 6 x kop + 1x schotel. Afmeting: 4,5 x 10,3 cm. In goede staat.
Chinese schildpad gesneden dekseldoos met landschap/figuren/draken decor. Circa 1900. Afmeting: 9 x 6,5 x 2,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met zeldzaam papegaai + goud decor (Imari). Tuit beschadigd. Top deksel gelijmd. Afmeting: 13 x 17 x Ø 10 cm. In redelijke staat.
Antiek jade snijstuk. China. Vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 4,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom krijger te paard decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Afmeting: Ø 23 - 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gebergte met signatuur. Afmeting: 11,5 x 21,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met bamboe/figuren decor. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Okergeel drakenbord met zes tekens bodemmerk. 1x Grote Imari kom met landschap/goud decor, haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen vazen met kersenbloesem/vogel en tekst decor. Bovenranden beschadigd. Afmeting: H 57,7 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vleermuis decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theepot met coulissen decor. Haarlijnen + deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 x 12 x Ø 8 cm. In matige staat.