Diese Webseite verwendet Cookies

01. Septemberveiling 2009

Versteigerung am Freitag, 25. September 2009 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tuinbeeld
Kein Mindestpreis

Tuinbeeld, meisje met mand H.35cm.

3 potten
Ergebnis: 20 EUR

3 Afrikaanse aardewerken potten met deksel

Zwart schaaltje
Ergebnis: 10 EUR

Zwart schaaltje Gouda "Flora"

Bordje
Ergebnis: 10 EUR

Makkums bordje met bloemdecor. Begin 20e eeuw

Delft Blauwe schotel
Ergebnis: 30 EUR

Delft Blauwe schotel ø40cm, blauw decor, pauw met bloemen. Begin 20e eeuw

Delfts Blauwe schotel
Ergebnis: 30 EUR

Delfts Blauwe schotel ø40cm., boom met bloemmotief. Rond 1930

2 kommen
Ergebnis: 20 EUR

2 gekleurde Chinese kommen 20e eeuw. Fam Rose

Vaas
Kein Mindestpreis

Aardewerk vaas Gouda-Holland

2 bloempotten
Ergebnis: 27 EUR

2 plateel aardewerk bloempotten

2 borden
Kein Mindestpreis

2 Blauwe borden, paard en wagen (Petrus Regout en Delft)

Petrus Regout bord
Kein Mindestpreis

Petrus Regout bord, man zit unox worst te eten

2 schotels
Ergebnis: 20 EUR

2 Delfts blauwe schotels, handbeschilderd. Midden 20e eeuw

8 diverse borden
Ergebnis: 20 EUR

8 diverse borden Eind 19e, begin 20e eeuw

Roomstelletje
Kein Mindestpreis

7 glazen en schaal
Ergebnis: 15 EUR

7 kristallen likeurglazen en een kristallen schaal met verzilverde voet

6 Glaasjes en bonbonniere
Kein Mindestpreis

Kristallen bonbon bierre
Ergebnis: 15 EUR

Kristallen bonbon bierre met bloemdecor. Eind 20e eeuw

7 karaffen diverse maten en vormen
Ergebnis: 35 EUR

5 delen kristal en glas
Kein Mindestpreis

5 delen kristal

Kristallen bonbon bierre
Ergebnis: 20 EUR

Kristallen bonbon bierre en een vaas

kristal
Kein Mindestpreis

2 delen kristal, vaasje (beschadigd)koektrommel

diversen glas 4x
Kein Mindestpreis

4 delen glas waaronder 2 glazen La Lique-stijl en een karaf een pot

54 kristallen glazen
Ergebnis: 108 EUR

11 glazen
Ergebnis: 36 EUR

11 kristallen glazen, blank glas, groen gekleurd. Begin 20e eeuw