Zeldzame grote bronzen Empire kroonluchter, vuurverguld met groen, 6-lichts 19e eeuw 122xø55cm. Cond.: G
Antieke scheeps-telescoop van koper met opschrift "Presented to the pupils of the R.M.I.B. for their instruction and amusement by Bro. Walter F. Potter P.M. 1260 april 1907". gemaakt door H.H. Sharlan...
Zeldzaam kerkelijk gezangboek barok Anno 1744 Duitsland. "Der Grosse baumgarten abgekurzt in grossen druk, Darum Monasterii Westphal F.E.B. de Fürstenberg Vicarius Generalis". Met 12 barok gravures en...
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas eind 19e eeuw. Bijzonder rijk gedecoreerd met 3 plaquettes met landschappen en florale motieven 47xø27cm. Cond.: U
Twee Empire -stijl vazen van koper met zwart metaal 20e eeuw in zeer goede staat 63xø22cm. Cond.: U
Grote antieke bronzen kroonluchter 12-lichts midden 20e eeuw. Louis Seize stijl met glazen versiering en lampekappen 77xø63cm. Cond.: G
Globus, P.J.Oestergaard Berlin, ca. 1910, gelitografeerde segmenten op een papier mache bol. Erg gevlekt en bruin. 54x33 cm.
Frans enkelloops voorlader geweer model 1848, "Manufactuur im Peru" M.I. 1858. Mist kruitstamper 142cm. Cond.: R
Duits 19e eeuw enkelloops jachtgeweer, voorlader. Met kogels in de kolf en een houder voor de kogels. Haan mist 118cm. Cond.: R
5-Delig oud metalen tuinset Franse stijl, 2e helft 20e eeuw. Groen geschilderd. 1x Bloemenconsole, 2 stoelen, 1 bankje en 1 tafel Cond.: G
Oud mahoniehouten likeurkeldertje met inhoud 20e eeuw. 4 Glazen bewerkte karaffen met daarbij 16 likeurglaasjes. Lichte fineerschade 23x35x26cm. Cond.: G
Stoof, noten fineer met inlegwerk,1e helft 20e eeuw,opp 4 gebogen poten. Met messing inzetpot. 51x31 cm.
Bronzen beeld voorstellend "De denker die te lang heeft gezeten" 21e eeuw. geheel staand op een zwart marmeren sokkel 32x20x14,5cm. Cond.: G
Antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1880. Bijzonder mooi uitgevoerd 51x38x30cm. Cond.: U
Antieke zware bronzen hanglamp Hollands ca. 1900 met glazen kappen 59x60x60cm. Cond.: U
Grote antieke vuurvergulde kerkelijke 19e eeuwse kandelaar met opschrift "Exor Inte" 86xø20cm. Cond.: G
Antieke Franse houtkachel "Deville Charleville", gietijzer geëmailleerd ca. 1900 66x58x45cm. Cond.: G
Antiek bronzen lamp ca. 1880 in Louis Seize stijl. Plafondlamp 38x45cm. Cond.: G
Grote messing vernikkelde Godslamp 19e eeuw . Bijzonder mooi uitgewerkt. 75xø30cm. Cond.: G
2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G
Decoratieve Engelse theeset ca. 1900, staand op vier kogelvoetjes. Deksel gegraveerd met bloemmotieven. Interieur met 2 kopjes en 2 doosjes. Inclusief sleutel 61x27x13,5cm.
Antieke Duitse Jugendstil tinnen snavelkan met jachtvoorstelling. Auerhaan op het deksel ca. 1900. "Imperial Zinn B en G" 38x22xø15cm. Cond.: G
Bijzonder kruidenkastje gemaakt door Societe Ceramique Maastricht Holland (Art Deco) in zeer goede staat 54x38x16cm. Cond.: G
Twee grote messing wandlampen, handgedreven 20e eeuw met drie kaarshouders (Holland) 76x40x22cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen wandlamp Louis Seize stijl ca. 1900 (zwaar uitgevoerd) 47x35x21cm. Cond.: U
Grote fotolijst, zilver, met rozenmotief 20e eeuw 30x16cm. Cond.: G
19e Eeuws dubbelloops damespistool (voorlader), aan de zijkant geëtst. 1 Haan is gebroken L.: 18cm.
Grote Polarex sterrenkijker in twee dozen met standaard 20e eeuw. Weinig gebruikt 120xø8cm. Cond.: U
Art Deco stijl Tiffany lamp op metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 44x14,5x14,5cm. Cond.: U
Art Deco stijl Tiffany lamp op metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 44x14,5x14,5cm. Cond.: U
Antieke bronzen wandlamp ca. 1900, rijkelijk uitgewerkt 44x42x9cm. Cond.: G
Antieke staande petroleumlamp,voet van marmer en cloisonne . De houder en de kap zijn van groen glas en beschilderd met bloemen ca. 1910. 42xø15cm. Cond.: G
Oude klarinet in koffer gemaakt door Kenosha Wisconsin USA in zeer goede staat 20e eeuw. 12x27x36cm. Cond.: G
Weerstation Holland, 1e helft 20e eeuw, kwikzilver thermoter en Aneroid barometer. Houtwerk opengewertkt snijwerk.34x23x13 cm.
Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U
Antieke Satsuma olielamp met koperen voet en brander. het middendeel bestaat uit koper met beschildering van figuren en bladgoud ca. 1930 60xø15cm. Cond.: U
Groot messing Heilig kruis ca. 1900 op Gotisch raam gemonteerd ,op houten sokkel 52x37x15cm. Cond.: G
Antieke Hollandse 19e eeuwse pijpencomfort van notenhout met extra pijpen (4 beschadigd, 1 heel) en messing binnenbak 59xø23cm. Cond.: G
Oude zwarte marmeren zuil 2e helft 20e eeuw, hoek gerepareerd 83xø11cm. Cond.: G
Twee delen parelmoer begin 20e eeuw. 1x Aziatisch houten kistje met parelmoer inlegwerk van vogels en landschap 9x20x12cm.(deel mist). 1x Penseel met ivoren handvat 20xø1,5cm. Cond.: G
Grote aparte zandloper van messing en metaal 20e eeuw (ontwerp Dali?), 28,5x12x12cm. Cond.: U
Grote bronzen tak met mussen. Koud beschilderd 20e eeuw, Weense stijl 52x30x10cm. Cond.: U
Oude koker in de vorm van een uil gemaakt van been. Geheel uitgewerkt met een bosgezicht met uilen 21cm. Cond.: U
Donkerbruine nerts jas met bijpassende hoofdbedekking 20e eeuw Cond.: G
Tiffany lamp 21e eeuw. Gekleurd glas met een brons gepatineerde voet 31xø14cm. Cond.: U
Antieke Jugendstil eikenhouten kolenkit met messing beslag ca. 1900 Engeland. 35x33x54cm. Cond.: G
Vrouwelijke golfspeelster van brons 21e eeuw. Marmeren sokkel 34x18x12cm. Cond.: U
Antieke kleine kapstok van gesneden hout ca. 1900 met olieverf schilderijtje van een zeegezicht 32x42x12cm. Cond.: G
4 Oude petroleumlampen begin 20e eeuw. 3x Opaline glas 1x Normaal glas. 16-50cm. Cond.: G (2 glaasjes voor brander missen)
Dekselkistje in barokstijl ca. 1900 notenhout met fineer,oplopend deksel met ster intarsia. Cond:G, 18 x 32 x 26 cm.
Boek van Johann Arndt ca. 1700,Erbauungsbuch (samengaan kerken) met veel kopergravures.Titel ontbreekt.Bij ingebonden "Catechetische Einleitung (..)vom Wahren Christentum"leder band met sluiting Boek ...
Oud notenhouten speeldoosje gemerkt Thorens Switzerland met drie melodiën namelijk "Grindelwaldlied", "Nach dem Räge schinnt Sunne", "Ich Kusse Ihre Hand Madamme". Klein defect (rem zit vast) 6x14x9cm...
Chinese kinderrammelaar begin 20e eeuw gemaakt uit been. Rammelaar is compleet uitgewerkt en gedecoreerd met drakenmotief. Binnen met 4 kleine balltjes waarvan er 1 kapot is ø5,6cm. Cond.: G
Bijzonder 5-delig nikkelen theeservies ca. 1910 in Empire stijl (plate). Mooi uitgewerkt met guirlandes 56x22x31cm. Cond.: U
19e Eeuwse wandlamp in barokstijl met nautilusschelp. Gemengd hout met rocailles 29x19x21cm. Cond.: G
Jugendstil petroleumlamp ca. 1900, Oranjekleurig keramiek met polychroom bloembeschildering. Driekantig metalen montering met bloemotief en melkglazen kap 105cm.
Kruidenschaaltje 19e eeuw, parelmoer schaaltje in messing montuur. Afrikaanse man van beschilderd metaal. Gebruikssporen 15x11x7cm.
Doos met damast tafelkleden (4 stuks) en servetten (9 stuks).
Majolica hangpetroleumlamp ca. 1910, glazen kap met barst 57xø32cm. Cond.: G
Antiek Art-Deco gegraveerde W.M.F. vaas (metaal) Duitsland, 1e prijs 1936. 30xø15cm. Cond.: G
Oud glazen stolpje voor een klok 20e eeuw met zwart geëboniseerd houten voet 22xø17cm. Cond.: G
Jugendstil stijl tulpenlamp met 3 brandpunten en rose kelklampekapjes. 21e eeuws 56x22x20cm. Cond.: G
Vijf oude koffiemolens 20e eeuw van hout met koper of metaal Cond.: G
Antieke majolica hangpetroleumlamp, compleet met kap en kraaltjes Jugendstil. Kap beschadigd ø29,5cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse Hollandse doofpot van messing met rood koper. 37xø27cm. Cond.: U
Twee moderne Wedgwood salonlampen in goede staat. 50xø25cm. Cond.: G
Twee moderne lampen, klassieke stijl met houten voet en koper. In goede staat 80x36cm. Cond.: G
Grote messing wandlamp Holland, handgedreven 20e eeuw met 2 kaarshouders 74x42x16cm. Cond.: G
Doos decoratieartikelen 20e eeuw. O.a; Charlie Chaplin, negerorkest luchtballon etc. Cond.: G
Twee silverplated schalen 20e eeuw. 1x Mexico Maja bord met parelmoer. 1x Modern design schaal ingelegd met natuursteen ø28cm. en 8x31x31cm. Cond.: U
Grote messing kaarskandelaar in barokstijl 20e eeuw 53xø16cm. Cond.: G
Twee antieke koperen kandelaars ca. 1890 in classisime stijl 29cm. Cond.: G
Na-verbrander van een straalmotor, van metaal 60xø23cm. Cond.: G
Twee messing/bronzen fotolijsten in de rococo stijl 20e eeuw 32x20x2cm. Cond.: G
Twee antieke koperen waterbakken met hengsel (gerepareerd) en 1 hangweegschaal ø47cm. Cond.: R
Antieke tinnen kraantjeskan Holland 19e eeuw, oude restauratie 41xø12,5cm. Cond.: G
Antiek Hollands hangkastje ca. 1910 met keramiek laden voor kruiden etc. Kastje is wit gelakt. enkele beschadigingen 40x59x14cm. Cond.: R
Grote bronzen schrijfset ca. 1890 bestaande uit grote schaal, luciferdooshouder en kandelaar. Gesigneerd Dinant (Frankrijk) 46x36x4cm. 19x9cm. en 13x8x8cm. Cond.: G
Doos diversen waaronder 4 oude koffiemolens, koperen bloembak en weegschaal Cond.: G
Antieke kapstok ca. 1900 (vermoedelijk Schwarzwald) met een wild zwijn afgebeeld. mooi uitgewerkt 72x32x3cm. Cond.: G
Emaille reclamebord met thermometer, Holland, midden 20e eeuw, "Ceresan von Bayer" aan de rand beschadigd. 41x17 cm.
Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U
Grote silverplated 5-lichts kandelaar, klassiek 21e eeuw 48cm. Cond.: U
Lamp met stijgerend paard 20e eeuw. gegoten kunststof met glazen lampekapjes 45xø52cm. Cond.: G
Antiek Duitse oliekruik (keramiek) 19e eeuw met beschildering (20e eeuw). beschadigd 48xø34cm. Cond.: G
Wanddecoratie, zwaard op houten ondergrond 2e helft 20e eeuw. Getiteld "The sword of Charlemagne". Kruisvormig bronzen greep met goudkleur versierd. 95cm.
8-Pas tegeltableau met voorstelling van Amsterdamse grachtenpanden uit diverse bouwjaren door D.D.S. begin 20e eeuw 52x56cm. Cond.: G
Grote koperen wandlamp in Louis Quinze stijl 20e eeuw 47x32x13cm. Cond.: G