ISA 21e eeuw, Russische school, zandtechniek op linnen, bloemen 40x60cm. Cond.: U
Isa (Ongesigneerd), Russische school, zandtechniek op paneel, bomen 29x39cm. Cond.: U
P. Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, wintergezicht met schaatsers 30x40cm. Cond.: G
Monogram M.A.V., gedateerd 1863, aquarel op papier, Hollands winterlandschap met molen en schaatsende personen 19,2x29,3cm.
Onduidelijk gesigneerd (B. Krautel?), olieverf op paneel in baroklijst, vossenjacht 40x20cm. Cond.: U
T. Principe, parkgezicht met spelende kinderen,olieverf op linnen, 50x70 cm. Cond:U
Hann vom Tann 1939, olieverf op linnen, kustgezicht met branding 28x22cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - Loenen), olieverf op linnen, heidelandschap (Veluwe) 100x60cm. Cond.: U
J. de Jonge 1927, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 45x35cm. Cond.: G
Gesigneerd B. Bueninck (Misschien Bernardus Bueninck 1864 - 1933), olieverf op linnen, landschap met boerderij en schapen 100x80cm. Cond.: U
J. Klinkert, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, bosgezicht 40x50cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, molen met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G
William Raymond Dommersen (Londen 1873 - 1927 Amsterdam), olieverf op linnen, kerk met figuren aan de maas 30x40cm. Cond.: G