Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hanglamp
Ergebnis: 60 EUR

Kleine kristallen 3-lichts hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 42xø31cm. Cond.: G

Spiegel
Startpreis 150 EUR

Antieke spiegel met kroon en stucwerk ca. 1880 in Louis Seize stijl (overgeschilderd). 83x92cm. Cond.: R

Grote bronzen staande lamp
Startpreis 900 EUR

Grote bronzen staande schemerlampvoet eind 19e eeuw. Geheel omrand met uitgewerkte draken. Lamp staat op 4 poten met omranding. Lamp is later electrisch gemaakt met 2 brandpunten H.: 183cm. Cond.: G

Zilveren munt 1636
Ergebnis: 65 EUR

Zeldzame zilveren Brabantse Philip IV ducaton 1636. (Filips IV 1621-1665) Opschrift "PHIL IIII D.G. HISP ET INDIAR REX 1636". In behoorlijke staat ø41mm gewicht: ca. 32gr.

Hanglamp
Ergebnis: 90 EUR

Grote oude kristallen zakkroonluchter (10-lichts) 2e helft 20e eeuw 100xø77cm. Cond.: G

Eikenhouten linnenpers
Startpreis 400 EUR

Antiek 19e eeuwse eikenhouten linnenpers (Holland) met 4 lades en origineel beslag, in zeer goede staat 160x54x84cm. Cond.: U

Empire hanglamp, 2e periode
Startpreis 650 EUR

Bijzondere Empire hanglamp eind 19e eeuw met vuurverguld sierwerk en groenkleurige houder. In zeer goede staat 60x57x57cm. Cond.: G

Empire hanglamp
Startpreis 1.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Empire hanglamp met vuurverguld sierwerk en groenkleurige bol, in zeer goede staat. Moet worden gereinigd 97x59x59cm. Cond.: G

Empire hanglamp ca. 1900
Startpreis 500 EUR

Antieke 19e eeuwse Empire stijl hanglamp (electrisch) groen gekleurd met goudkleur (messing) 60x31x31cm. Cond.: G

2 Lopers
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 20e eeuw 142x37cm. en 143x64cm. Cond.: G

2 Imari dekselschalen
Startpreis 150 EUR

Twee bijzondere Japans imari (goudimari) dekselschalen 19e eeuw (1 deksel slecht gerestaureerd). 12xø19cm. en 13xø19,5cm. Cond.: G

Eikenhouten 4 laden commode
Ergebnis: 150 EUR

Antieke eiken Hollandse 19e eeuwse 4-laden commode met schuine kanten. Ongerstaureerd 94x95x51cm. Cond.: G

Hangpetroleumlamp
Ergebnis: 70 EUR

Antieke messing bakkers hangpetroleumlamp ca. 1900 met contragewichten 117xø37cm. Cond.: G

Defecte majolica hanglamp
Ergebnis: 10 EUR

Defecte majolica lamp ø35cm. Cond.: S

3 Sieraden
Ergebnis: 40 EUR

Drie oude kettingen. 2x Been (1 met zilver slot 925/000), 1x Bloedkoraal (gouden sluiting defect) 47cm., 44cm. en 16cm. Cond.: G

Bronzen fluitspeler
Startpreis 70 EUR

Bronzen figuur naar A. Moreau op marmeren sokkel, fluitspelende jongen 25x12,5x7cm. Cond.: U

Kristallen hanglamp
Ergebnis: 150 EUR

Oude kristallen hanglamp 10-lichts, 2e helft 20e eeuw. Rijkelijk behangen met kristallen (beschadiging bovenaan) 110xø70cm. Cond.: G (op de beschadiging boven na)

Pooltafel
Ergebnis: 50 EUR

Tweedehands pooltafel incl. poten(schroeven van de poten missen) in zeer goede staat met twee keus 205x113cm. Cond.: U. Exclusief ballen.

Beschilderd kamerscherm
Ergebnis: 325 EUR

Antiek Frans kamerscherm ca. 1800 met 4 schilderijen. Voorstellend landschappen met figuren (beschadigd) 183x186cm. Cond.: M

Hangkastje met porselein
Ergebnis: 30 EUR

Antiek Hollands hangkastje met porseleinen lades voor kruiden, koffie etc. (beschadigd) 48x37x17cm. Cond.: R

Orieëntaalse lamp
Ergebnis: 40 EUR

Oude Orientaalse koperen hanglamp 20e eeuw, in goede staat 60x32cm. Cond.: G

Messing lamp
Ergebnis: 5 EUR

Oude Hollandse messing kroonluchter 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) 45xø62cm. Cond.: G