Antiek Hollands 4-tegels tegeltableau. Mangaan met diagonaal 18e eeuw. Lichte randschade 24x24cm. Cond.: G
Tien antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw met blauw decor. 3x Duitsland 7x Chinees. 1x Lichte randschade ø12,5cm. en ø19cm. Cond.: G
Grote zeldzame vroege Delftse schotel 18e eeuw met blauw Chinese voorstelling (randschade) 6xø33,5cm. Cond.: G
Bijzondere Lalique glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U
Grote 18e eeuwse blauw Chinese kom + eind 19e eeuws Chinees wapenbord. Kom aan de binnen- en buitenkant gedecoreerd met bloemen en guirlandes. Kom heeft 1 chip en en een haarscheur 11xø26cm. Cond.: R....
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw decor van landschap en bloemen, lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G
Oude lampevoet van Limoges porselein (Frankrijk) met metaal vergulde voet 20e eeuw. Lichte beschadiging 35xø13cm. Cond.: G
Oude porseleinen Makkumse theebus ca. 1960 Holland met bloemdecor 13x7,5x7,5cm. Cond.: G
Tien antieke 19e eeuwse tegels met blauw decor en havengezichten Holland. Lichte randschades 0,7x13x13cm. Cond.: G
Twee keramiek vaasjes ca. 1930 van "Crown Devon SF & Co. Stoke on Trent England", 1 vaasje heeft een haarscheur 23xø11cm. Cond.: G
Art Deco vaasje met deksel en onderschotel in de stijl van Leerdam 4xø3,5cm. Cond.:G
Chinese gemberpot 19e eeuw met origineel deksel. Met decor van figuren waarop een wijze een gift aan 3 personen geeft 24xø20cm. Cond.: G
Houten hangbeeld, naar 18e eeuws voorbeeld, met originele beschildering. Handgestoken vrouw met gekruisde armen 101x8x35cm. Cond.: G
Twee oude Art Deco boekensteunen in de vorm van een uil. Vernikkeld metaal, ongesigneerd 15x13x9,5cm. Cond.: G
Bronzen sculpture op marmeren sokkel, voorstellend: golfende man, 31x15x12cm.
Antiek mahoniehouten miniatuurkastje met 4 deurtjes met opschrift "Rexophone". Aan beide zijkanten 2 koperen 2-dimensionale platen met zeilschepen afgebeeld ca. 1920. 48x37x22cm. Cond.: G
Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G
Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G
Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G
Doos divers koperwerk waaronder; kleine koetslampen, ketel, weegschaal, snotneus etc. Cond.: G
Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met noten kast, Veren zijn goed 74x32x17cm. Cond.: R
Antieke Franse comtoise (stationsklok) ca. 1880, gesigneerd Beau Fils a Parnay. Originele wijzerplaat en harpslinger 135x28x15cm. Cond.: U
Aparte Hollandse notenhouten barometer met getorste voet ca. 1900 32x10cm. Cond.: G
Oude eikenhouten kapstok gemaakt van reebokpoten in zeer goede staat 112x16,5x15cm. Cond.: U