Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

08. Juliveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 1. Juli 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4-Pas tegeltableau
Ergebnis: 25 EUR

Antiek Hollands 4-tegels tegeltableau. Mangaan met diagonaal 18e eeuw. Lichte randschade 24x24cm. Cond.: G

Diverse blauwe bordjes
Startpreis 20 EUR

Tien antieke Chinees porseleinen borden 19e-20e eeuw met blauw decor. 3x Duitsland 7x Chinees. 1x Lichte randschade ø12,5cm. en ø19cm. Cond.: G

Grote schotel
Startpreis 100 EUR

Grote zeldzame vroege Delftse schotel 18e eeuw met blauw Chinese voorstelling (randschade) 6xø33,5cm. Cond.: G

Lalique asbak
Ergebnis: 200 EUR

Bijzondere Lalique glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U

Grote kom + wapenbord
Startpreis 40 EUR

Grote 18e eeuwse blauw Chinese kom + eind 19e eeuws Chinees wapenbord. Kom aan de binnen- en buitenkant gedecoreerd met bloemen en guirlandes. Kom heeft 1 chip en en een haarscheur 11xø26cm. Cond.: R....

Chinees bord
Startpreis 25 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw decor van landschap en bloemen, lichte randschade ø22,5cm. Cond.: G

Lampevoet, Limoges
Startpreis 80 EUR

Oude lampevoet van Limoges porselein (Frankrijk) met metaal vergulde voet 20e eeuw. Lichte beschadiging 35xø13cm. Cond.: G

Makkumse flacon
Startpreis 60 EUR

Oude porseleinen Makkumse theebus ca. 1960 Holland met bloemdecor 13x7,5x7,5cm. Cond.: G

10 Blauwe Friese tegels
Ergebnis: 90 EUR

Tien antieke 19e eeuwse tegels met blauw decor en havengezichten Holland. Lichte randschades 0,7x13x13cm. Cond.: G

2 Opaline vaasjes
Startpreis 15 EUR

Twee keramiek vaasjes ca. 1930 van "Crown Devon SF & Co. Stoke on Trent England", 1 vaasje heeft een haarscheur 23xø11cm. Cond.: G

Art Deco vaas + schotel
Startpreis 15 EUR

Art Deco vaasje met deksel en onderschotel in de stijl van Leerdam 4xø3,5cm. Cond.:G

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Ergebnis: 170 EUR

Chinese gemberpot 19e eeuw met origineel deksel. Met decor van figuren waarop een wijze een gift aan 3 personen geeft 24xø20cm. Cond.: G

Houten hangbeeld
Ergebnis: 90 EUR

Houten hangbeeld, naar 18e eeuws voorbeeld, met originele beschildering. Handgestoken vrouw met gekruisde armen 101x8x35cm. Cond.: G

2 Boekensteunen, uiltjes
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude Art Deco boekensteunen in de vorm van een uil. Vernikkeld metaal, ongesigneerd 15x13x9,5cm. Cond.: G

Bronzen golfer
Ergebnis: 45 EUR

Bronzen sculpture op marmeren sokkel, voorstellend: golfende man, 31x15x12cm.

Miniatuurkastje
Ergebnis: 20 EUR

Antiek mahoniehouten miniatuurkastje met 4 deurtjes met opschrift "Rexophone". Aan beide zijkanten 2 koperen 2-dimensionale platen met zeilschepen afgebeeld ca. 1920. 48x37x22cm. Cond.: G

Bureau
Ergebnis: 75 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Ca. 10 Kussen
Ergebnis: 60 EUR

Zeven diverse Perzische kussen en kamelenzakken en drie andere delen Cond.: G

Art Nouveau pendule
Startpreis 30 EUR

Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G

Doos koperwerk
Ergebnis: 15 EUR

Doos divers koperwerk waaronder; kleine koetslampen, ketel, weegschaal, snotneus etc. Cond.: G

Regelateur, paard
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Duitse regelateur ca. 1880 met noten kast, Veren zijn goed 74x32x17cm. Cond.: R

Comtoise,stationsklok
Startpreis 300 EUR

Antieke Franse comtoise (stationsklok) ca. 1880, gesigneerd Beau Fils a Parnay. Originele wijzerplaat en harpslinger 135x28x15cm. Cond.: U

Hollandse staande barometer
Ergebnis: 80 EUR

Aparte Hollandse notenhouten barometer met getorste voet ca. 1900 32x10cm. Cond.: G

Kapstok met reeënpoten
Ergebnis: 20 EUR

Oude eikenhouten kapstok gemaakt van reebokpoten in zeer goede staat 112x16,5x15cm. Cond.: U