Diese Webseite verwendet Cookies

09. Oktoberveiling 2011

Versteigerung am Samstag, 15. Oktober 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

J.H. Mastenbroek 1009
J.H. Mastenbroek
Startpreis 20.000 EUR
Amsterdams staand horloge 3501
Amsterdams staand horloge
Startpreis 6.000 EUR
Verkauft
Kabinet 4004
Kabinet

Ergebnis:

7.500 EUR

Schilderij, Meijer 1241
Schilderij, Meijer
Startpreis 5.000 EUR
Koppel geweren in kast 2361
Koppel geweren in kast
Startpreis 3.500 EUR
Antonie Pieter Schotel, zeilboot 1377
Antonie Pieter Schotel, zeilboot
Startpreis 3.500 EUR
Pendant, 17e eeuw 1358
Pendant, 17e eeuw
Startpreis 3.500 EUR
Schilderij, H.P. Koekkoek 1004
Schilderij, H.P. Koekkoek
Startpreis 3.500 EUR
Verkauft
Engelse staande klok 3509
Engelse staande klok

Ergebnis:

3.000 EUR

Wortelnoten kabinet 4024
Wortelnoten kabinet
Startpreis 2.500 EUR
Verkauft
Oene Romkes de Jongh 1043
Oene Romkes de Jongh

Ergebnis:

3.100 EUR

Verkauft
Louis Seize commode ca. 1800 4003
Louis Seize commode ca. 1800

Ergebnis:

2.400 EUR

Louis Seize commode 4002
Louis Seize commode
Startpreis 2.200 EUR
Monumentale Franse pendule 3515
Monumentale Franse pendule
Startpreis 2.200 EUR
Leo Gestel 1122
Leo Gestel
Startpreis 2.000 EUR
Schilderij, J. Walraven 1095
Schilderij, J. Walraven
Startpreis 2.000 EUR
Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem 1007
Amram Ebgi, Salute to Jeruzalem
Startpreis 2.000 EUR
Amram Ebgi, Shabbat Shalom 1006
Amram Ebgi, Shabbat Shalom
Startpreis 2.000 EUR
Smeedijzeren geldkist 4174
Smeedijzeren geldkist
Startpreis 1.800 EUR
Vuurvergulde Empire pendule 3505
Vuurvergulde Empire pendule
Startpreis 1.800 EUR
Zivojin Celic, abstracte compositie 1397
Zivojin Celic, abstracte compositie
Startpreis 1.800 EUR
Ring paars emaille/amethist 302
Ring paars emaille/amethist
Startpreis 1.750 EUR
Zilv. ketel op standaard 17
Zilv. ketel op standaard
Startpreis 1.750 EUR
Jan Korthals 1000
Jan Korthals
Startpreis 1.700 EUR