Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tinnen inktset
Ergebnis: 60 EUR

Barok tinnen inktset ca. 1780 met diverse stempels en barok ornamentuur op de pootjes en lade 11x23x13cm. Cond.: G

10 Zilveren dessertmessen
Ergebnis: 90 EUR

10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G

Klokkenstel
Ergebnis: 180 EUR

Franse 3-delige pendulestel van rood geaderd marmer. 8-Daags uurwerk in goede staat ca. 1890 53x27x14cm. Cond.: G

Ring GG bl/wit saf.
Ergebnis: 70 EUR

Ring GG 585/000 bezet met 7 blauwe en 12 witte saffieren. ø 48

Plated koffiekan
Ergebnis: 20 EUR

Prachtige plated koffiekan 20e eeuw 23x24x12cm. Cond.: G

Staande klok
Ergebnis: 375 EUR

Franse staande klok ca. 1820 met messing bewerkte wijzerplaat (Schwartzwald uurwerk). Klokkast van iepenhout met grote bronzen penscharnieren 225x39x24cm. Cond.: G

10 cent 1898
Startpreis 10 EUR

Munt van 10 cent uit 1898 Wilhelmina, munt is in gebruikte staat

3x 1G 1931-1944
Startpreis 20 EUR

3 Munten van 1 Gulden uit 11931, 1940 en 1944 Wilhelmina, munten zijn in redelijk tot goede staat.

Art Deco klokkenstel
Startpreis 110 EUR

3-Delig klokkenstel ca. 1900 Art Nouveau van rood geaderd marmer. Marmer is goed, gedeelte van het messing sierwerk mist 27x35x13cm. en 17xø14,5cm. Cond.: R

Tiffany lamp, rose
Startpreis 90 EUR

Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U

3 Perzische dolken
Ergebnis: 45 EUR

Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.

Karabijn
Ergebnis: 130 EUR

Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G

Torenklok
Ergebnis: 800 EUR

Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G

1 Gulden 1847
Startpreis 15 EUR

Munt van 1G Nederland uit 1847 Willem II, munt is in redelijke tot goede staat ca. 9,8gr.

2,5G 1840 Willem I
Startpreis 100 EUR

Munt van 2,5G Nederland uit 1840 Willem I, munt is in redelijke staat ca. 25,05gr.

Spanje postfris
Startpreis 25 EUR

Snijwerk hert met glas
Startpreis 120 EUR

Fijn uitgewerkt houten tafelstuk met bloemenvaas, voorstellend een hert bij een boom ca. 1900. Duitsland of Oostenrijk 44x18x14cm. Cond.: G

Jugendstil kachel
Ergebnis: 135 EUR

Franse Jugendstil (Art Nouveau) inbouwhaard met deuren ca. 1890 van gietijzer met bronzen zweepslag motief 85x74x52cm. Cond.: G

Gouden 10G 1877
Startpreis 100 EUR

Gouden munt van 10 Gulden uit 1877 Willem III, Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr

Frans Masereel
Ergebnis: 100 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U

Decanteer karaf
Ergebnis: 15 EUR

Grote glazen wijnkaraf 20e eeuw 25xø23cm. Cond.: G

10 Groene glazen
Ergebnis: 50 EUR

Tien groene mondgeblazen glazen ca. 1930 H.: 13cm. Cond.: G

Reukflacon met dop
Startpreis 110 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U