Diese Webseite verwendet Cookies

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren beugeltas 165
Zilveren beugeltas
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Bootjes 1332
Bootjes

Ergebnis:

25 EUR

Ikoon, Maria kind + 2 heiligen 1326
Ikoon, Maria kind + 2 heiligen
Startpreis 150 EUR
Lorje, aquarel 1321
Lorje, aquarel
Startpreis 50 EUR
Japanse erotische houtsnede 19e eeuw 1130
Japanse erotische houtsnede 19e eeuw
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Vergulde zilveren ring 384
Vergulde zilveren ring

Ergebnis:

10 EUR

Kagie 1511
Kagie
Startpreis 120 EUR
Hollands zilv. tafelbel 9044
Hollands zilv. tafelbel
Startpreis 275 EUR
Zilveren schaal 113
Zilveren schaal
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Porseleinen hond 6111
Porseleinen hond

Ergebnis:

40 EUR

Moderne pors. pop Jocy 2924
Moderne pors. pop Jocy
Startpreis 10 EUR
Porseleinen spiegel, Thuringen 6017
Porseleinen spiegel, Thuringen
Startpreis 130 EUR
Kees Meyer 1150
Kees Meyer
Startpreis 30 EUR
Houtsnede, onduidelijk gesigneerd 1282
Houtsnede, onduidelijk gesigneerd
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Herend vis 6102
Herend vis

Ergebnis:

32 EUR

Verkauft
Ets, Em Boiluim pinx et sculp 1275
Ets, Em Boiluim pinx et sculp

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Armband bloedkoraal,5 rij slot GG 151
Armband bloedkoraal,5 rij slot GG

Ergebnis:

275 EUR

Tegeltableau paard 18e eeuw 6082
Tegeltableau paard 18e eeuw
Startpreis 325 EUR
Olifanten stoel (VENCO) 4199
Olifanten stoel (VENCO)
Startpreis 130 EUR
Verkauft
Speelgoed gasfornuisje 2900
Speelgoed gasfornuisje

Ergebnis:

20 EUR

Pistool 2322
Pistool
Startpreis 30 EUR
Leren sigarenkoker, zilv. app. 72
Leren sigarenkoker, zilv. app.
Startpreis 60 EUR
2 Grote gedraaide kandelaars 2422
2 Grote gedraaide kandelaars
Startpreis 95 EUR
Porseleinen olielamp 6547
Porseleinen olielamp
Startpreis 110 EUR