Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Tegeltableau 18e eeuw
Startpreis 50 EUR

Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M

Foo-Hond, been
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G

Aquarel, straatgezicht
Ergebnis: 120 EUR

Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G

Schilderij, van Kregten
Ergebnis: 30 EUR

Jaap van Kregten (1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, berglandschap met kerk 40x50cm. Cond.: G

C.v.Breugel
Startpreis 50 EUR

C.v.Breugel,1998 Abstrakte compositie ,lithografie op papier nr.2/18, 48x41, Cond.:G

2 Vazen
Startpreis 40 EUR

Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G

Snuffbottle, draken
Startpreis 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G

W. van der Nat
Startpreis 500 EUR

v.d. nat ca. 1900 (vermoedelijk Willem van der Nat Leiden 1864 - 1929), olieverf op paneel, boerin bij boerderij 30x21,5cm. Cond.: G

Chinees beeld, man + kind
Ergebnis: 80 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R

Schilderij, Johan Lehmann
Ergebnis: 40 EUR

Johan Lehmann (Duitse School), olieverf op linnen, bloemstilleven met kruik, kleed, boek en tinnen kan 55x60cm. COnd.: G

Schilderij, H. Leuverink '94
Startpreis 40 EUR

H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G

Meissen dekselschaal
Startpreis 240 EUR

Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.

G. Poggenbeek 1881, aquarel
Startpreis 1.000 EUR

G. Poggenbeek 1881 (Amsterdam 1853 - 1903), aquarel op papier, eenden bij een plas Cond.: G

Buste Teplitz
Startpreis 350 EUR

Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G

Plateel tableau, Rozenburg
Startpreis 2.500 EUR

Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...

van der Valk, gezicht op water met molen
Ergebnis: 50 EUR

W. v.d. Valk, ets op papier, riviergezicht met molen 32x19cm. Cond.: G

Schilderij, bomenlaan
Ergebnis: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bomenlaan met kasteel 30x40cm. Cond.: G

3 Delen glaswerk
Startpreis 15 EUR

Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G

M. van Ginkel, trio mensen
Startpreis 50 EUR

Marjolijn van Ginkel 765/3000 (1946 Haarlem), zeefdruk op papier, trio mensen 19x19cm. Cond.: G

2x Glaswerk
Ergebnis: 120 EUR

Twee delen glaswerk 18e-19e eeuw; 1x mondgeblazen vaas handbeschilderd en 1x apothekersfles met restbeschildering 19-22cm. Cond.: G

Boheemse vaas + Fles
Startpreis 30 EUR

Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.

Schilderij, poesjes
Ergebnis: 65 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G

Hollandse secretaire
Ergebnis: 130 EUR

Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G

Lage achtkantige tafel
Startpreis 100 EUR

Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G