Tegeltableau 18e eeuw met rocailles, bloemen, vogel en slang. beschadigd en gelijmd 52,5x6,5cm. Cond.: M
Antieke Chinese benen Foo-hond, ca.1900, (deel mist) 8.5x7x4cm., Cond.:G
Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, berglandschap met kerk 40x50cm. Cond.: G
C.v.Breugel,1998 Abstrakte compositie ,lithografie op papier nr.2/18, 48x41, Cond.:G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen snuffbottle met blauw draken motief. 9xø3cm., Cond.:G
v.d. nat ca. 1900 (vermoedelijk Willem van der Nat Leiden 1864 - 1929), olieverf op paneel, boerin bij boerderij 30x21,5cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen beeld, 20e eeuw, man met kind. 47x13.5x10 cm.,(hoofd is ooit gelijmd maar wel goed) Cond.:R
Johan Lehmann (Duitse School), olieverf op linnen, bloemstilleven met kruik, kleed, boek en tinnen kan 55x60cm. COnd.: G
H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
G. Poggenbeek 1881 (Amsterdam 1853 - 1903), aquarel op papier, eenden bij een plas Cond.: G
Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
W. v.d. Valk, ets op papier, riviergezicht met molen 32x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, bomenlaan met kasteel 30x40cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk 1e helft 20e eeuw handbeschilderd 7,5x20cm. Cond.: G
Marjolijn van Ginkel 765/3000 (1946 Haarlem), zeefdruk op papier, trio mensen 19x19cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk 18e-19e eeuw; 1x mondgeblazen vaas handbeschilderd en 1x apothekersfles met restbeschildering 19-22cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.
Ongesigneerd, olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G
Hollands wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfbureau met schuine klep en kelder 20e eeuw. Origineel bronzen beslag, geheel in zeer goede staat (mooi binnenwerk) Cond.: G
Prachtige 8-kantige notenhout-fineer Grunderzeit tafel met 4-spantpoot ca. 1880 in zeer goede staat (woonkamer klaar) 79x77x77cm. Cond.: G