Notenhouten wandconsole ca. 1880 met leeuwekop in zeer goede staat 28x26x38cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen familie roze borden met bloemendecor; 1x gaaf en 2x lichte randschade ø23cm. Cond.: G
Zes-persoons Duits plated bestek ca. 1900 met gegraveerde lemetten en vorken 19x25cm. Cond.: G
KPM porseleinen dekselpot in klassisistische vormgeving 20e eeuw 16xø12cm. Cond.: G
Twee delen Hollands plateel, ca.1930, 1x Dekselpot, Fantasie.Z.Gouda en 1x kleine schaal, Aroe Arnhem 17x13 en 9xø18 cm., Cond.:G
Zes Hollandse tegels 18e eeuw met diverse dierenafbeeldingen ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R
Fayence kip, 2e helft 20e eeuw, ge,merkt:E.Palamar. 19x18x11cm., Cond.:G
Twee porseleinen jugendstil stijl dekselvaasjes met bloemen-en papegaaidecor, 2e helft 20e eeuw. Gemerkt:Colenbrander Ram. 21xø6.5
Vijf onderzetters ca. 1910; 4x keramiek (Jugendstil en 1x landschap) en 1x nikkel ø7, ø9 en ø18cm. Cond.: G
13-Delig Tirschenreuth gebakstel, Duitsland 20e eeuw met appel- en bloesemdecor ø17-ø29cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R
Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R
Kapitaal 18e eeuws Amsterdams staand horloge, gesigneerd J.S. van Geffen. Uurwerk voorzien van maanstand en volle kalender (dag en datum). Uurwerk voorzien van kwartierslag en dubbele bronzen bellen. ...
Diverse delen Japans imari serviesgoed, ca.1880, met krijgsheren decor. Koffiepot, melkkan, terrine( grote suikerpot) en10 kop en schotels.( 1 kop beschadigd)
Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Franse reiswekker (officiersklokje), R en Co made in Paris, ca. 1900 met emaille wijzerplaat (gemerkt Rowel Oxford) in zeer goede functionerende staat 14x8x6cm. Cond.: G
Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G
Oude Bim Bam regelateur ca. 1930 met eiken kast in goede staat 78x33x18cm. Cond.: G
Oude messing reiswekker ca. 1950, gemerkt Smiths Clocks en Watches LTD. 8-Daags in goede originele staat 14x9x7cm.
Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.
Frans rood/bruin marmeren klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk, gemerkt Societe Clusienne S.C.A.P.H. Cluses. het klokkenstel is in zeer goede staat 30x33x11cm. en 19xø14cm. Cond.:G
Zeer bijzondere historismus hoekkast met schrijfvakca. 1890. Massief eiken met inlegwerk van diverse edele houtsoorten. Onderkast met schrijfklep waarachter een open ruimte met lade, in dit vak is een...