Diese Webseite verwendet Cookies

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
6 Tegels blauw, dieren 6573
6 Tegels blauw, dieren

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Bronzen pendule ca. 1870 3623
Bronzen pendule ca. 1870

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Bronzen dolk, 15e eeuw 2003
Bronzen dolk, 15e eeuw

Ergebnis:

275 EUR

Olielamp empire 2018
Olielamp empire
Startpreis 175 EUR
Verkauft
Keramieken kip, gesigneerd 6110
Keramieken kip, gesigneerd

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Lamp 2022
Lamp

Ergebnis:

100 EUR

Frans marmeren klokkenstel 3549
Frans marmeren klokkenstel
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Wandconsole 2033
Wandconsole

Ergebnis:

80 EUR

Hoekkast ca. 1900 Jugendstil 4001
Hoekkast ca. 1900 Jugendstil
Startpreis 4.000 EUR
2 Dekselvaasjes 6123
2 Dekselvaasjes
Startpreis 50 EUR
Verkauft
6-Persoons bestek + cassette 2048
6-Persoons bestek + cassette

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Keramieken onderzetters 6136
Keramieken onderzetters

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Buffetkast Henri Deux 4019
Buffetkast Henri Deux

Ergebnis:

180 EUR

13-Delig gebaksstel 6150
13-Delig gebaksstel
Startpreis 20 EUR
Eiken theetafel 4148
Eiken theetafel
Startpreis 140 EUR
Verkauft
Wortelnoten bureau 4033
Wortelnoten bureau

Ergebnis:

270 EUR

Verkauft
Chin. porseleinen trekpot 6166
Chin. porseleinen trekpot

Ergebnis:

70 EUR

Delfts bordje, 18e eeuw 6178
Delfts bordje, 18e eeuw
Startpreis 30 EUR
 Imari kop&schotel etc. 6194
Imari kop&schotel etc.
Startpreis 250 EUR