Oude porseleinen pop Duitsland ca. 1920. Armand Marseille Nr. 390 / 7/0, papier-mache lichaam ca. 28cm. Cond.: R
Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam. bakfout achter
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongemerkt (waarschijnlijk Kerstner). L.: 32cm.
Oude celluloid Buschow en beck meisjespop (Minerva) met glazen ogen in goede staat 43cm. Cond.: G
Oude DUitse Kammer en Reinhard neger-babypop met glazen slaapogen en stoffen lichaam. Compositie hoofd, benen en armen 50cm. Cond.: G
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen poppen 20e eeuw; 1x ongemerkt met originele kleertjes, porseleinen kop en schouders, 1 oog mist, onderste deel arm en been is porselein 39cm. 1x Nr. 1 4/0 Made in Germany met pap...
A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R
Oude Duitse schildpad pop en mocca kleur (Tortulon) voor de Franse markt. Met glazen ogen in zeer goede staat 28,5cm. Cond.: G
Schotse jongen kling .Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U
Oude Duitse Kammer en reinhard celluloid babypop met stoffen lichaam K.R.W. 351/5 56cm. Cond.: G
Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, hoofd 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.
Grote Duitse schildpad pop Blonköpfchen, maat 56 op hoofd en lichaam, met slaapogen in zeer goede staat
Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G
König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U
Twee keer mooie Steiff, Mecki en Micki ca. 1950/1960 met kunststof koppen en vilten lichaam in goede originele staat (kleertjes iets vies) 17cm. Cond.: G
Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.
Marklin tenderlok Cm 800 in originele doos (licht bespeeld), 3 wagons (1x Marklin kiepwagon, 1x Lilliput en 1x ongemerkt), daarbij diverse blikken Marklin treinrails 2e helft 20e eeuw. 55 Stuks incl. ...
Grote Duitse schildpadpop Inge met geschilderde ogen 42cm. Cond.: G
Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G
Drie oude poppen Duitsland; 1x schildpad Ursel met geschilderde ogen 36cm. Cond.: G, 1x celluloid Bruno Schmidt met slaapogen 39cm. Cond.: R, 1x Sonni meisjespop met slaapogen en "mama", originele pru...
Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...
Oud keramieken kinderserviesje ca. 1930 met kersendecor, gemerkt met een bijenkorf en nummers. Bestaande uit; suikerpot, melkkan, 6x plat bord, 4x diep bord, 1x klein kommetje, 1x grotere kom, 1x ovaa...
Oude Duitse schildpadpop model Christel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G
Oude vliegende Hollander (kinderspeelgoed) ca. 1950 ongemerkt in goede originele staat 43x73x38cm. COnd.: G
Vier oude Duitse schildpad celluloid poppen; 1x negerjongentje met geschilderde ogen 21cm. Cond.: G, 1x negermeisje met oorbellen 16cm. Cond.: G, 1x schildpad Inge met geschilderde ogen en schoentjes ...
Bijzondere Naether antieke poppenwagen in zeer goede staat. Beschildering rondom goed. 92x80x38 cm.Cond.:G
Tien oude Engelse Dinky Toys; 1x Bedford Meccano Ltd, 1x Commer, 1x Alfa Romeo Meccano Ltd, 1x Aveling Barford Meccano Ltd, 1x Landrover Meccano Ltd, 1x Dodge Meccano Ltd, 1x Massey Harris, 1x Ford Se...
Drie oude celluloid poppen; 1x schildpad negerjongen 22,5cm. Cond.: G, 1x Societe Nobel France babypop met geschilderde ogen 27cm. Cond.:G en 1x schildpadpopje met mohair pruikje en kledendracht 15cm....
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Panhard meccano France, 1x Ton Cargo Truck, 1x Saladin Armoured Car en 1x Berliet Gazelle 7-14cm. Cond.: R
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Chieftain tank 155mm (geen rubber), 1x Austin champ meccano Ltd, 1x Army Wagon meccano Ltd en 1x Scout Car 7-22cm. Cond.: R
2 Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tevens...
Kavel met 8 design poppen en twee stoeltjes 2e helft 20e eeuw; 7x porseleinen poppen Engeland en 1x stoffen pop in zeer goede staat 12-46cm. Cond.: G
Kleine antieke poppenwagen ca. 1900, in zeer goede staat. 68x77x33 cm.
Kavel met ca. 35 schaalmodellen van auto's waaronder Bburage, Hotwheels, Rastar, NewRay etc. velen nog in originele doos en in uitstekende staat.
Schaalmodel (c) 1999 First Gear Peosta Iowa, replica 1949 international harvester 20x6x6,5cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop, gemerkt Heubach Köppelsdorf 342.5 Germany. In goede originele staat 46cm. Cond.: G
Doos met diverse auto's o.a grote vrachtwagen met oplegger, 14 Matchbox autootjes, en ca.15 andere auto's en aanhangers van andere merken. Cond.:G
Oude Russische metalen kinder naaimachine ca. 1960 in zeer goede staat 20x26x11cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpadpop model Ursel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G
Vier schaalmodellen 1:18; 1x (Norev) Lexus LS460 (mist 1 spiegel, barst in ruiten), 1x (Maisto) Thunderbird, 1x (AutoArt serie no. 0866) Lexus LFA (1 spiegel mist, wel aanwezig) en 1x Jaguar XK Conver...