Diese Webseite verwendet Cookies

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Litho van Otto Eerelman
Ergebnis: 25 EUR

Otto Eerelman, litho op papier, windhond, 28x21cm. Cond.: G

Schilderij Nico Zwiers
Ergebnis: 25 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stier 35x40cm

Schilderij Nico Zwiers
Ergebnis: 25 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen 70x60cm

7 Etsen Anton Reuvers
Ergebnis: 25 EUR

Ed Lespeneny
Ergebnis: 20 EUR

Ed Lespeneny 1895, aquarel op papier, postkoets met figuren. 32x24cm. Cond.: G

Ets P.A. Nijgh
Ergebnis: 20 EUR

Ets op papier, P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), gezicht op de veenplas, cond: goed, 50x41cm

Litho op papier, zilverreigers
Ergebnis: 20 EUR

Ongesig. litho op papier, zilverreigers 24x31cm.

Schilderij Nico Zwiers
Ergebnis: 20 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, Abstract, 40x50cm

Prent van een meisje met hoed
Ergebnis: 14 EUR

Prent van een meisje met hoed, 30-er jaren, 24x34cm. Cond.: G

Italiaanse aquarel op papier, verliefd paar
Ergebnis: 10 EUR

Ond. gesig. Italiaanse aquarel op papier 19e eeuw, verliefd paar 17x13cm. Cond.: U

Suzie Norburg
Ergebnis: 10 EUR

Gesig. Suzie Norburg 1910, olieverf op linnen. 15x20cm. Cond.: G

Herman Stap
Ergebnis: 10 EUR

Herman Stap, aquarel op papier, Jugendstil portret van een vrouw, 25x25cm. Cond.: G

Boerenhoeve
Ergebnis: 10 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, boerenhoeve, 29x23cm. Cond.: G

Jiwa 30-er jaren
Ergebnis: 10 EUR

Gesig. Jiwa 30-er jaren, aquarel op papier.