Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Joris Verdonkschot
Startpreis 2.000 EUR

Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U

Perzisch tapijt 145x90cm.
Ergebnis: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in rood/baluw tinten 145x90cm. Cond.: G

Groot Perzisch kleed
Ergebnis: 150 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G

Naaitafel
Ergebnis: 30 EUR

Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G

2 Stoelen, vlechtwerk
Ergebnis: 60 EUR

Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.

Louis Quinze stijl stoel
Startpreis 25 EUR

Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R

Hoekconsole
Ergebnis: 10 EUR

Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G

Eiken bewerkte lijst
Startpreis 100 EUR

Franse eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1890 in goede staat 112x80cm. Cond.: G

Goudstenen schenkkannetje
Startpreis 20 EUR

Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G

3 Satsuma kommen
Startpreis 60 EUR

Drie satsuma porseleinen kommen 19e eeuw met goud- en figurendecor. 2 Borden in goede conditie, 1 bord met minimale chip ø15,7-ø20cm. Cond.: R-G

4 Chinese bordjes
Ergebnis: 50 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met landschap, boten, huis en gouddecor. 1 Bordje heeft haarscheur 3xø13,7cm. Cond.: R-G

Televisiekast, stijlmeubel
Ergebnis: 30 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G

Grunder speeltafel
Ergebnis: 150 EUR

Duitse notenhout fineer Grunderzeit speeltafel ca. 1880 (lichte fineerschade) in goede originele staat 78x64x110cm.

6 Thonet stoelen
Startpreis 400 EUR

Zes 19e eeuwse Thonet stoelen, gemerkt Fischel in zeer goede originele staat met goede zittingen en stabiel 93x41x50cm.

2 Schoteltjes, Makkum
Ergebnis: 90 EUR

Twee grote Makkums keramieken sierborden, polychroom 20e eeuw met bloemdecor en geschulpte omranding ø24cm. en ø28cm. Cond.: G

Servies, Villeroy & Boch
Ergebnis: 240 EUR

Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...

5-Delig kaststel 1890
Startpreis 150 EUR

Prachtige 5-delig keramieken kaststel ca. 1900, bestaande uit 3 dekselvazen met Foo-honden en 2 hoge vazen met bloemdecor. In goede originele staat 32xø12cm. en 30xø9cm. Cond.: G

Imari bord
Startpreis 40 EUR

Imari porseleinen bord met bloemen- en gouddecor, lichte randschade en 2 oude haarscheuren ø22,5cm. Cond.: R

3 Delen Chinees
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen antiek Chinees; 1x ivoren geisha (gelijmd), 1x albasten bloemvaas (beschadigd) en 1x spekstenen dubbelvaasje (chip af) 5-15cm. Cond.: R

3 Zilveren lepels
Startpreis 35 EUR

Drie Hollands zilveren, 835/000, lepels. Twee roomlepels en een jamlepel. Totaal ca 62 gr. Cond U

Imari kom
Startpreis 80 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse imari porseleinen kom met floraal- en gouddecor in zeer goede staat 8,8xø17,7cm. Cond.: G

Wortelnoten dichte kast
Startpreis 200 EUR

Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G

Tennisarmband met blauw zirkonia
Startpreis 30 EUR

Zilveren tennisarmband, 925/000, volgezet met licht blauwe zirkonias in ronde zettingen. De armband is voorzien van een bakslot met 2 veiligheidsachtjes. De armband is gerhodineerd. Lengte 19 cm.

Eiken dekenkist
Ergebnis: 200 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkist met origineel beslag (zonder slot) in goede originele staat 72x146x48cm.