Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lamp, 3 kelkjes
Ergebnis: 80 EUR

Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G

Parelarmband
Ergebnis: 20 EUR

Parelarmband, 2 rijen, merk Majorca. ø parel 7 mm. De armband is voorzien van een zilveren sluiting en veiligheid. De armband behoeft reparatie. Lengte 19,5 cm.

4 Stoelen intarsia
Startpreis 400 EUR

Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.

Brander + Olielamp
Startpreis 15 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G

Diverse sieraden
Ergebnis: 25 EUR

Lot met diverse sieraden, bestaande uit 4 slavenbanden/klembanden, tasje met beugel, armband met rode kralen en broche.

Zwaard + 2 dolken
Ergebnis: 70 EUR

Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.

Petroleumlamp
Ergebnis: 75 EUR

Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R

Set parels GG
Ergebnis: 100 EUR

Set GG, met parels. Een paar oorstekers, GG, 585/000 met halve parels en bewerkte rand, ø 9mm, een armband, 585/000, met staafjes en daartussen 4 parels en een bijpassende ketting, 333/000, met staafj...

Petroleumlamp
Ergebnis: 50 EUR

Hoge 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met glazen reservoir in goede originele staat 75xø18cm.

WG Ring, brilj.
Startpreis 250 EUR

Brede ring WG 585/000 met briljant. Strakke brede ring, 6 mm, met in het midden in een briljant, ca 0.20 crt in een vierkant gezet. ca 6.5 gr ø 57

Beeld, Le Jan
Startpreis 50 EUR

Groot keramieken beeld ca. 1920 van Le Jan, cracele glazuur (chip hoed) 32x50x15cm.

Nymphenburg, putto
Startpreis 25 EUR

Oude/antieke Nymphenburg porseleinen putto 1e helft 20e eeuw. Chips van bloemen af en haarscheur 13x10x5cm. Cond.: R

2 Jade amuletten
Ergebnis: 750 EUR

Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.

Comtoise
Startpreis 200 EUR

Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...

BimBammer
Startpreis 60 EUR

Aparte antieke eikenhouten bim-bam regulateur met snijwerk, met origineel Frans ODO uurwerk met halfuurslag. 1 Smalle zijlijst is beschadigd verder in goede staat. 54x36x15cm.

Ring zilver eternity
Startpreis 30 EUR

Ring zilver gerodineertd. 925/000 met zirconia's. Strakke bolle eternity ring, 6 mm, compleet bezet met zirconia's, ø 3mm. ø 54 ca 8.5 gr

12-delige passerset
Ergebnis: 30 EUR

Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.

2 Zilveren miniaturen
Startpreis 50 EUR

Twee Hollands zilveren miniaturen: twee houtzagers en een vijfarmige kandelaar, samen ca. 54gr., Cond.:U

Knopenhaak
Ergebnis: 60 EUR

Veter of knopenhaak met gecontourneerd 925/000 zilveren heft in originele doos, gemerkt: Georg Friedrichs Goudsmid Batavia-C

Chinese kom
Startpreis 15 EUR

Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.

Zaanse klok
Ergebnis: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.

Pors. barometer met beeldje
Startpreis 50 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

Hummel, meisje
Ergebnis: 35 EUR

Oude Duits porseleinen Hummel (Goebel) figuur "Das Lichtlein brennt" nr. 439, 13x9x6cm. Cond.: G

6 Borden, Timor
Ergebnis: 35 EUR

Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.