Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.
Antieke bierpul en oude porseleinen vaas ca. 1980; bierpul uit 1910 (gelijmd) en porseleinen vaas met bronzen armaturen (gaaf) Cond.: M-G
Vier delen Delfts keramiek 18e eeuw; 1x botervat (randschades), 1x schotel met jardiniere, gemerkt (beschadigd), 1x schotel met bloemen in landschap (glazuurschade rand), 1x schotel met bloemen in lan...
Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G
Ongesigneerd (uit boedel van Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen)), olieverf op linnen, stilleven met vlaamse gaai 30x48cm. Cond.: G
Tinnen 18e eeuwse kraantjeskan (bodem gerestaureerd) 32cm. Cond.: R
G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 60x80cm. Cond.: G
Chinees porseleinen tuitvaas met tekens onderop de bodem 19e eeuw met vogel in de wolken. In zeer goede originele staat 15,5x7,5cm.
Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G
Grote Kantonese vaas ca. 1900. Bovenrand beschadigd en gelijmd 42xø19cm. Cond.: M
Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kleine spiegels met originele vergulding in goede staat 29x18cm.
Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x36cm. Cond.: G
Wim van Norden (1917 - 2001), olieverf op linnen, vissersboot aan het strand met haven in de verte 50x60cm. Cond.: G
Folke Pars 1961 (Deense School), olieverf op linnen, stilleven met vaas en fruit 57x38cm. Cond.: G
Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G
Italiaans 18e eeuws ikoon met 19e eeuwse overschildering van Maria Kazanskaja in goede originele staat 32x27,5x3cm.
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Prachtig groot oud Perzisch fijn handgeknoopt kleed, veelkleurig met vogels- en floraal decor in zeer goede staat 307x208cm.
Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G
Kleine 18e eeuwse eikenhouten spinde op sleevoeten in goede staat 74x32x44cm.
Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.