Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zwaard + 2 dolken
Ergebnis: 70 EUR

Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.

Petroleumlamp
Ergebnis: 75 EUR

Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R

Petroleumlamp
Ergebnis: 50 EUR

Hoge 19e eeuwse compositie metalen petroleumlamp met glazen reservoir in goede originele staat 75xø18cm.

Chinese kom
Startpreis 15 EUR

Aparte Chinees porseleinen kom 20e eeuw met opgewerkt decor, tekens en figure. Gemerkt en in goede staat 6xø14,8cm.

Tapijt 350x560cm.
Ergebnis: 225 EUR

Wollen tapijt in redelijke staat (niet kaal) 350x560cm.

Groot kleed
Ergebnis: 225 EUR

Prachtig groot oud Perzisch fijn handgeknoopt kleed, veelkleurig met vogels- en floraal decor in zeer goede staat 307x208cm.

Hummel, meisje
Ergebnis: 35 EUR

Oude Duits porseleinen Hummel (Goebel) figuur "Das Lichtlein brennt" nr. 439, 13x9x6cm. Cond.: G

6 Borden, Timor
Ergebnis: 35 EUR

Zes borden Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor Timor in goede staat ø26cm.

12-delige passerset
Ergebnis: 30 EUR

Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.

Eiken broodspinde
Ergebnis: 140 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten spinde op sleevoeten in goede staat 74x32x44cm.

Pors. barometer met beeldje
Startpreis 50 EUR

Jugendstil bisquit porseleinen barometer met figuur ca. 1900 en bisquit porseleinen figuur extra. Chips af bij het groene blad bij barometer 22x42cm. Cond.: R-G

Fiets, Bauer
Startpreis 100 EUR

Oude vooroorlogse fiets van het Duitse merk Bauer (anheim Main). In redelijke ongerestaureerde staat en helemaal origineel. Plaatwerk en lakwerk is goed 112x185x50cm. Cond.: R

Bronzen kaarsenkroon
Ergebnis: 20 EUR

Bronzen kaarsen kroonluchter 3-armig, 18e/19e eeuw in goede originele staat 48xø60cm.

Henry Kley, bloemen
Ergebnis: 80 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x36cm. Cond.: G

Wim van Norden
Ergebnis: 110 EUR

Wim van Norden (1917 - 2001), olieverf op linnen, vissersboot aan het strand met haven in de verte 50x60cm. Cond.: G

Oude Moorlamp
Startpreis 550 EUR

Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.

Folke Pars
Ergebnis: 70 EUR

Folke Pars 1961 (Deense School), olieverf op linnen, stilleven met vaas en fruit 57x38cm. Cond.: G

Stoel
Ergebnis: 90 EUR

Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.

Bijzettafel
Startpreis 20 EUR

Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.

Engelse secretaire ca. 1900
Startpreis 600 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten Engelse secretaire met glasopzet. In zeer goede originele staat met origineel beslag, sloten etc.. Achter de schuine klep lades en schrijfleer. 220x93x50cm.

Engelse kaptafel
Ergebnis: 150 EUR

Engelse mahoniehouten kaptafel, 19e eeuw in goede originele staat met 5 lades en snijwerk 150x90x41cm.

Commode met brons
Startpreis 450 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...

Berenbank
Ergebnis: 750 EUR

Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.

Schrijn ca. 1880
Startpreis 700 EUR

Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. Gemerkt "Leynen-Hougaerts Brussels" In goede originele staat 120x2...