Drie Hollands zilveren miniaturen: zeilboot, bloeddrukmeter en visser in bootje, 835/000. Totaal gewicht ca. 81gr.
Twee zilveren fotolijsten met gestyleerde roosmotieven en fluwelen achterzijde. 900/000. 16x25 en 10.5x16cm.
Kristal geëtste hoorn des overvloeds met zilveren voet op zwart houten basement waaronder 3 bolpootjes. H. 18cm., Cond.:U
Filigrain zilveren doosje, kleine plaatje is plated. 8x5x2cm., Cond.:U
Etui met 12 Hollands zilveren gebakvorkjes 835/000, MT.: B.H.Driessen, Schoonhoven/Utrecht, begin 1900, L.11.5cm., Samen ca. 140gr.
Zilveren rechthoekige en ovale fotolijst, met fluwelen achterzijde, rijkelijk bewerkt met bloemmotieven. 900/000. 10.5x17 en 10x13cm.
Twaalf Hollands zilveren theelepels in bijbehorend etui, 835/000 begin 1900. MT.: M.C.Bek, Schoonhoven, totaal ca. 95gr.
Parfumflesje met glazen flacon in metalen montuur waarop 2 veermotieven. ø 4cm.
Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en 835/000 zilveren knop met parelrand op het deksel (kleine schilfers aan de rand) MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca. 1890. Ca. 21xø120cm.
Hollands zilveren miniatuur "Gouden koets"met 6 paarden, koetsier en palvenier, 835/000, Amsterdam. L. 16cm., ca. 82gr.Cond.:U
Drie zilveren miniaturen: Lantaarn aan muurbeugel, wandklok met slinger en gewichtjes en een kroonluchter (behoeft reparatie) Hollands 835/000. Totaalgewicht ca. 69gr., Cond.:G
Zilveren slatang, strak gepolijst model, 800/000, L.23cm., ca. 133gr.
Antieke Hollands zilveren 835/000 tasbeugel et kralenbeurs en binnenvakverdeling. Jaarletter: X 1882, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven.Beugelbreedte 10.5cm., Cond.:U
Twee Hollands zilveren zuurvorkjes en twee suikerscheppen met streepagaten heften, 835/000 L. ca. 13cm., Cond.:U
Antieke kristallen karaf met handgreep, rondom geëtst, met zilveren kraag en op zilveren voet 835/000, Grootkeur, MT.: Nicolaas Caron, Amsterdam ca. 1818, H. 37cm., Cond.:G
Klein kralenbeursje aan Hollands zilveren beugel met binnentasje, 835/000 met minervakopje. Beugelbreedte 9cm., Cond.:U