Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Mosterdpot, blauw glas
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G

Kinderstoel
Ergebnis: 40 EUR

Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.

M. de Jongere
Ergebnis: 125 EUR

Marinus de Jongere (Prulman) (1912 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, havengezicht Rotterdam 90x58cm. Cond.: R-G

Zilveren miniatuur, bezembinder
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.

Aquarel, J.W. 1935
Startpreis 30 EUR

Monogram J.W. 1935, aquarel op papier, stilleven met vergiet, ketting en kamelenbeeldje 32x32cm. Cond.: G

Eiken commode
Startpreis 200 EUR

Hollandse Louis Seize 18e eeuwse commode van massief eikenhout met origineel beslag 85x100x53cm. Cond.: G

Bijbelstandaard
Ergebnis: 160 EUR

Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.

Krist. flacon, zilv. dop
Startpreis 40 EUR

Taps toelopend kristallen flaconnetje met Engels zilveren dop en blauw bewerkte bovenzijde 925/000, 6xø3cm. Cond.: U

Krist. flacon, zilv. dop
Startpreis 50 EUR

Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U

Broche GG opaal
Ergebnis: 120 EUR

Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...

Zilveren slacouvert
Startpreis 125 EUR

Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.

Houtsnede
Ergebnis: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G

Pokenset
Startpreis 30 EUR

Messing 5-delige haardset ca. 1880 in goede originele staat 72x22x18cm.

Mes met hond
Startpreis 380 EUR

Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.

2 Snuffbottles, Peking glas
Startpreis 75 EUR

Twee oude Chinese glazen snuifflesjes (Peking glas?); 1x met eekhoorndecor en 1x met haandecor 20e eeuw 7-7,5cm. Cond.: G

Bloempot op zuil
Startpreis 75 EUR

Oude keramieken bloempot met zuil, gemerkt Staffordshire England (ca. 1950) met bloemdecor. In goede staat 89xø33cm.

H.v.H., houtsnede Leeuwinnen
Startpreis 30 EUR

Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G

Grote stoel
Ergebnis: 100 EUR

Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.

2 Franse schaaltjes
Startpreis 20 EUR

Twee Frans porseleinen schaaltjes 20e eeuw met bloemen- en gouddecor. Gemerkt G.D.A. France 3x13,5x9,5cm.

Schilderij, Jennings
Startpreis 100 EUR

Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G

Renard
Startpreis 40 EUR

Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G

Wortelnoten glaskast
Ergebnis: 300 EUR

Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.

Kristallen jardiniere
Startpreis 50 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.

Ring WG 2 diamanten
Startpreis 500 EUR

Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd