Hollands roodbeschilderd tafeltje anno 1915 met 2 lades en geschulpt blad. In goede originele staat 77x45x70cm.
Oude wortelnoten fineer wandtafel met lade en bandintarsia. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x33x90cm.
Oorhangers, goud op zilver, met robijn, smaragd en briljant. Oorhangers, 58x29 mm met peervormige robijnen en smaragden versierd met ca 100 diamanten. ca 27 gr
Zeer fraai groot ovaal zilveren dienblad met 2 handgrepen. Het gehele drijfwerk bestaat uit florale motieven, putti's en cherubijnen. In het midden met afbeelding van de barmhartige samaritaan. ca. 15...
Oude Engelse mahoniehouten Art Deco vitrinekast ca. 1930 met glazen schappen in goede staat 125x87x30cm.
Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G
Messing Jugendstil bureaulamp, gemonteerd op marmer ca. 1910, in goede staat 40x11x25cm.
Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...
Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Hollandse Louis Seize 18e eeuwse commode van massief eikenhout met origineel beslag 85x100x53cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.
Twee Frans porseleinen schaaltjes 20e eeuw met bloemen- en gouddecor. Gemerkt G.D.A. France 3x13,5x9,5cm.
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Twee 19e eeuwse witmarmeren wand- of haardconsoles (1 chip) 38x13x10cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G
Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.
Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.
Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd