Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Horloge GG Zentra
Ergebnis: 190 EUR

Horloge GG 585/000 met GG band. Dameshorloge vierkant model, ZentRa ancre, mechanisch, met GG over schakelband. De band is voorzien van een veiligheidsketting. Lengte 16.8 cm ca 17.5 gr

Bedelarmbandje + div.
Ergebnis: 75 EUR

Lot zilver bestaande uit een bedelarmband met 9 bedels, jasseroncollier met bal, een filigrainarmband met gele steen, armband met Zeeuwse knoppen, een broche, een sluiting, een hanger en een klein zak...

Mosterdpot
Startpreis 150 EUR

Zilveren mosterdpot, 835/000 met oor, versierd met vrouwenhoofd en 835/000 zilveren peperstrooier beiden met gedraaide deksels met knoppen, quirlandes staand op drie fraai gestyleerde pootjes, Louis X...

Zilveren suikerschep
Startpreis 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.

Ring parel
Ergebnis: 125 EUR

Ring GG/WG 585/000 met briljant en parel. Elegante ring met met slag waartussen een parel, ø 7mm, geklemd zit. Naast de parel zitten 2 briljanten, totaal ca 0.10 crt, in WG gezet. ca 5 gr,ø 61

Zilveren miniatuur, bezembinder
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.

Krist. flacon, zilv. dop
Startpreis 40 EUR

Taps toelopend kristallen flaconnetje met Engels zilveren dop en blauw bewerkte bovenzijde 925/000, 6xø3cm. Cond.: U

Krist. flacon, zilv. dop
Startpreis 50 EUR

Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U

2 Figuren, Gerold pors.
Ergebnis: 80 EUR

Twee Duitse Gerold porseleinen figuren (Bavaria) ca. 1950; 1x naakte dame met reekits en 1x zittende dame met gala-jurk 15-21cm. Cond.: G

Imari schemerlamp
Ergebnis: 75 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse tafellamp-voet in goede staat 34xø17cm.

Majolica eend
Ergebnis: 60 EUR

Keramieken schenkeend ca. 1900, onduidelijk gemerkt in goede staat 32cm.

Imari vaas
Startpreis 40 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.

Keramieken servies
Ergebnis: 280 EUR

Keramieken 19e eeuws servies met wapen en monogram E.F. bestaande uit; grote kan, kleine kan, 4 kop&schotels en 2 losse schotels. Onderin gemerkt B.L. en letter K (1 minimale chip) 6-21cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Startpreis 20 EUR

Vier Hollandse platelen vazen, Oud Hollands plateel handwerk 2e helft 20e eeuw met floraal decor 19-22cm. Cond.: G

2 Delftse vaasjes
Startpreis 15 EUR

Twee oude Delftse Porseleyne fles vaasjes, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 15-18cm. Cond.: G

Grenen uittrektafel
Startpreis 150 EUR

Mooie massief grenenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x150x90cm.

Tiffany stijl hanglamp
Ergebnis: 40 EUR

Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 25xø29cm.

Hoekkast
Ergebnis: 475 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniehouten hoek-bonheur ca. 1860 met mooi snijwerk en spiegels, gebogen deuren met glas onder. In goede originele staat 200x95x61cm.

Baardman kruikje
Ergebnis: 55 EUR

Kleine oude (antieke?) baardmankruik ca. 1900 (mogelijk ouder) 16,5xø12cm. (chip bij voet) Cond.: R

Mahonie kabinet
Startpreis 1.800 EUR

Hollands empire kabinet ca. 1820, mahoniefineer op eiken. Op de lijseen platte halve zuilen en koperen vergulde capitellen. het meubel is in goede staat (paar dunne krimpnaden, geen fineerschade) 220x...

Piedestal, Atlasfiguur
Ergebnis: 1.150 EUR

Prachtige zeer grote 19e eeuwse notenhouten gesneden atlasfiguur. Te gebruiken als piedestal, mooie patina. In zeer goede originele staat (Historisme ca. 1880, vermoedelijk Duitsland). Mooie kwaliteit...

Stoof + Ketel
Startpreis 15 EUR

Antieke 4-delige koperen stoof en ketel in goede originele staat 38x28xø19cm.

Delftse tegel
Startpreis 35 EUR

Oude langwerpige Delftse tegel in brede Hollandse eiken lijst met voorstelling naar Rossum du Chattel. Tegel: 10x30cm. Lijst 46x26,5cm.

Schildersezel
Ergebnis: 50 EUR

Mahoniehouten schildersezel 20e eeuw in goede staat 80x43x20cm.