Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kang Xi klap muts
Ergebnis: 220 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kom Kang Xi (klapmuts) met Chinese tekens en gesigneerd. Voorstelling met figuren in interieur. Binnenkant met voorstelling van kinderen spelend met bal. Schote...

L.Gestel, naakt
Startpreis 500 EUR

Leo Gestel (toegeschreven aan Leo Gestel Worden 10881 - 1941 Hilversum), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 27x38cm. Cond.: G

3 Beeldjes
Startpreis 40 EUR

Drie oude terracotta figuren, gemaakt door Amelsfoort in goede staat 16-22cm. Cond.: G

Zilveren kinderlepel
Startpreis 20 EUR

Zilveren (835/000) kinderlepel met Haags lof. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten anno 1917

Staande hoekklok
Startpreis 500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse staande hoekklok (Luiks model) anno 1791 met gegraveerde en bewerkte wijzerplaat, monogram H.H. Bevat 8-daags uurwerk (uurwerk heeft aandacht nodig) met prachtige eikenhouten handg...

5 Nymphenburg borden
Startpreis 160 EUR

Vijf oude Duitse Nymphenburg porseleinen schotels ca. 1950 met "Erzgebizge" afbeeldingen, houten kerst-accessoires. ø24cm. Cond.: G

Hertenvanger
Ergebnis: 140 EUR

Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,

3 Keramieken plaquettes
Startpreis 65 EUR

Drie antieke terracotta/gips plaquettes 19e eeuw. Vrouwenhoofd ( beschadigd) terracotta, Napoleon Bonaparte (gips) met chip, portret in vergulde lijst, David d'Angelo, Robespierre (gips) 16-28cm., Con...

Aardewerk beeld, J. Cock
Startpreis 70 EUR

Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.

5 Zilveren vingerhoedjes
Startpreis 75 EUR

Vijf zilveren vingerhoedjes met diverse dierenmotieven (1x 835/000 en 4x 925/000), samen 22gr. Cond.: U

Zilveren miniatuur, schoorsteenveger
Startpreis 25 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd

Zilveren lepel
Ergebnis: 85 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepel 2e gehalte grootkeur, MT: Ubbes Hermanus Groenier - Appingedam ca. 1850, ca. 14gr. L.: 10cm. Cond.: G

3 Miniaturen
Startpreis 60 EUR

Drie oude miniaturen 20e eeuw: 2x met ivoren lijst, 1x met ivoren lijst, 1x met noten lijst, 1x silhouet Napoleon, 1x damesbuste N. Stieler, 1x herenbuste 10-14cm. Cond.: G

Miniatuur op ivoor
Startpreis 25 EUR

Miniatuur op ivoor met houten omlijsting ca. 1900 9,5x10cm. Cond.: G

Vroege kandelaar
Startpreis 80 EUR

Zware 17e eeuwse bronzen kaarskandelaar met schroefdraad en 4 hoge poten 26cm.

2 Yixing potjes
Ergebnis: 220 EUR

Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G

Oosterse vaas, 19e eeuw
Startpreis 175 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse imari vaas met decor van landschap, flora en paradijsvogels (gemerkt) 45,5xø21cm. Cond.: G

Vaas met deksel
Ergebnis: 330 EUR

Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G

Tiffany stijl lamp
Ergebnis: 80 EUR

Oude Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Voet van brons of compositie metaal 55x35x35cm.

Zaanse klok
Ergebnis: 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x19x15cm.

2 KPM borden
Ergebnis: 110 EUR

Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met opengewerkte rand, handgeschilderd met floraal decor. Mooie kwaliteit, 20e eeuw. ø25cm.Cond.:G

Meissen Rosa Rose
Startpreis 120 EUR

Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G

Breischede + naaldenkoker
Startpreis 120 EUR

Antieke Hollands zilveren breischede en naaldenkoker met 835/000 kleinkeur, ca. 1860. Breischede L.13cm., samen ca. 28gr.

Bureaulamp, bruin
Ergebnis: 40 EUR

Moderne Art Deco stijl bronskleurige bureaulamp 21e eeuw in zeer goede staat 38x33x20cm.