Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Div. verzilverd.
Ergebnis: 15 EUR

7 Delen verzilverd kreeftbestek van Gero zilver met suikertang en roomschep. Cond.: G

Glas op zilveren voet
Kein Mindestpreis

Glas op antiek zilveren voet. Hollands. ca 11,5hx7øcm

Zilveren serverthouder
Kein Mindestpreis

Zilveren servethouder 25gr, Hollands, ca 6x2.5x3.5cm

11 Delen verzilverd bestek
Kein Mindestpreis

11 Delen verzilverd bestek

10 Zilveren vorkjes
Kein Mindestpreis

10 Zilveren gebaksvorkjes 243gr.

12 Mesjes en 12 vorkjes
Ergebnis: 80 EUR

12 Vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft

6 Zilveren lepeltjes
Ergebnis: 25 EUR

6 Zilveren lepeltjes 168gr.

4 Lepeltjes
Kein Mindestpreis

4 Diversen zilveren lepeltjes w.o. 3 lepeltjes van kerstmis 1981 t/m 1983 en een lepeltje met afbeelding van het stadshuis van Middelburg. 59gr

Zakhorloge + zakhorlogehouder
Ergebnis: 60 EUR

Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).

Hanger
Ergebnis: 45 EUR

Hanger schuimgoud 2.3 gr.

Gouden munt 300 GLD.
Ergebnis: 90 EUR

Gouden munt van 300 GLD uit 1980, Nederlandse Antillen, Juliana Regina, in originele doosje van 's Rijks Munt Utrecht.

3 Gouden munten
Ergebnis: 310 EUR

3 Gouden munten; 1x 5G uit 1912 Wilhelmina (hanger), 1x 10G uit 1917 Wilhelmina, 1x 10G uit 1912 Wilhelmina (hanger).

Zilveren suikertang
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren suikertang 46gr. 14cmx4cm

Zilv. servetring + theezeef
Kein Mindestpreis

Zilveren servetring (36gr.) en zilveren theezeefje 12cmx8cm (43gr.)

Mosterdpotje met glazen inzet
Kein Mindestpreis

Zilverkleurig Mosterdpotje met glazen inzet 8cmx4,5h

Broche
Kein Mindestpreis

Broche met markasietjes en een groene steen

Broche
Ergebnis: 40 EUR

Broche met witte en groene markasietjes

3x Pentekening
Kein Mindestpreis

3 Werken op papier; 2 prenten en 1 ets Calksen Cond.: R

Verzilverde horlogeketting
Kein Mindestpreis

Verzilverde horlogeketting met jachttafereel.

6 Zilveren theelepeltjes
Kein Mindestpreis

6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G

Zilveren taartschep + juslepel
Kein Mindestpreis

Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G

6 Zilveren servetringen
Kein Mindestpreis

6 Zilveren servetringen Hollands gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G

Visbestek
Ergebnis: 30 EUR

6-Delig visbestek, couvertsheften zijn 800/000. Fraai gedecoreerd met Jugendstil motief, 20cm. Cond.: G

Verzilverd bestek
Ergebnis: 35 EUR

Groot kavel met diverse verzilverde bestekdelen van Gero.