Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 3. Juli 2015 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Twee porseleinen figuren
Startpreis 50 EUR

Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G

Rosenthal sierbord
Startpreis 60 EUR

Oud Duits Rosenthal sierbord, decor Feniks, 20e eeuw plated 32ø cm Cond:G

Han Dynasty figuur
Startpreis 450 EUR

Antieke Chinese Terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C 206-220 A.D voorstellend een wachter met restbeschildering , in goede staat 22cm

Porseleinen panter
Startpreis 700 EUR

Grote oude Duitse porseleinen panter, gemerkt Schwarzburger Werkstatten Thüringen ontwerp Arthur Storch omtreeks 1920 nr. \u 1221 \cond:G 33x42x20cm

Servies, Nymphenburg
Ergebnis: 950 EUR

Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg servies letters JA met goudrocailles, fruitdecor en insekten(prachtige kwaliteit)(aantal chips/reparaties) koffiekan merkteken 1754-1765 Cond:R/G

9 Delen ivoor
Startpreis 50 EUR

Negen delen antiek ivoor, divers bewerkt, 2 bewerkte vaasjes, een duif, 3 lemetten, een briefopener met krokodil, duif met slakkenhuis(beschadigd) en drie olifanten. 10-23 cm Cond:R/G

Netsuke
Ergebnis: 110 EUR

Antieke ivoren netsuke met twee gezichten, draaibaar vrolijk en boos gezicht (gesigneerd) in goede staat

Slagwapen in schede
Ergebnis: 350 EUR

Chinees 19e eeuws zwaard, gemaakt van been, handgesneden met figurendecors en bronzen beslag. In goede originele staat 89cm.

41 Glazen met karaf
Ergebnis: 45 EUR

Kavel van 41 kristallen glazen en bijbehorende karaf ca. 1930 in goede staat

5 Delen glas
Ergebnis: 15 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G

Divers kristal
Ergebnis: 40 EUR

Zeventien delen oud waaierkristal 20e eeuw, 3 schalen, 11 schaaltjes, 3 servethouders minimale chip mogelijk 4-22cm Cond:G

Schilderij, G. Krol
Ergebnis: 45 EUR

Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, riviergezicht 22x33cm. Cond.: G

4x Tulpen, zeefdruk
Ergebnis: 50 EUR

Vier maal J.A. Smit (JAS) abstracte florale composities litho op papier 30x30 Cond:G

Schilderij, boerderij bij avond
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G

Pastel, dame
Startpreis 200 EUR

P.Watelet omstreeks 1930, dame met bloemen pastel op papier 20x28cm Cond:G

Erich Tonkel
Ergebnis: 60 EUR

Erich Tonkel Duitse school, Im Park von Rothenburg 1971, olieverf op linnen 70x88 cm Cond:G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startpreis 80 EUR

C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), gemengde techniek op paneel, landschap met dode boom 48x32cm. Cond.: G

6 Gravures
Startpreis 100 EUR

Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G

Koekoeksklok
Startpreis 30 EUR

Kleine oude Schwarzwalder koekoeksklok omstreeks 1950( wijzer eraf en kroonopzet gebroken) 29cm Cond:R

Bim Bam klok
Ergebnis: 35 EUR

Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.

Junghans tafelklokje
Ergebnis: 45 EUR

Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm

Houtskool tekening, P. Loo
Startpreis 50 EUR

Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G

Schilderij, Ruhe
Startpreis 50 EUR

F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50 Cond:G

Aquarel, vogel
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G