Twee oude antieke wandelstokken, 20e eeuw met messing heft, hondenkop en drankhouder, 19e eeuw met plated heft en wijnranken decor. 89-94cm.Cond:G
Zeldzame antieke benen met hoorn wandelstok(stukje af) omstreeks 1900, 95cm Cond:G
Twee oude vergulde dolken, 20e eeuw, eenmaal met jachtmotief, eenmaal met vrijmetselaarsteken, Cond:G 34-55cm.
Negentiende eeuwse voorlader, stukje hout van kolf mist, en schroef mist, verder in originele staat 148cm. Cond:R
Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G
Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G
Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G
Oude Chinese benen Inro met apendecor, 20e eeuw in goede staat 6x4x2.5cm
Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.
Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G
Drie loepen 2e helft 20e eeuw o.a. hout, been, parelmoer, in goede staat 25-27cm
Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G
Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G
Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm
Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.
Mooie antieke Citer in originele kist omstreeks 1900, notenhouten fineer met bandintarsia en graveringen, in zeer goede staat 66x40x10cm.
Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G
Drie benen mammoeten, waarschijnlijk gemaakt van mammoet been 4,5x6,5cm Cond:G
Twee Chinese ivoren netsukes, gemerkt, en een ivoren ratje, chinese man met karper, 2 aapjes 2,5x3cm. Cond:G
Twee grote takken van koraal. Grootte 10x9 cm en 10x10 cm. Eén tak is gelijmd. Totaal ca 283 gr.
Twee oude metalen Oosterse vazen, kruik met figuren en paarden, dekselkan in slakvorm met Chinese tekens, chip, 14-18cm Cond:R/G
Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G
Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G
Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.
Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R
Lot van 6 fossielen, 2x gesteente lagen, 4x vissen in gesteente 11-20cm. Cond:G
Grote antieke tabakspijp omstreeks 1900 met porseleinen kop(gelijmd) met jachtvoorstellingen 88cm. Cond:R
Vier 19e eeuwse speculaasplanken, 1 met wormbeval rest goed, 13-70cm Cond:G
Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G
Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.
Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G
Antieke roodkoperen servies op smeedijzeren standaard, omstreeks 1910 met brander, 7 delig gemerkt T.1. 112x35cm
Antieke kopergeslagen paraplubak met rondom wildvoorstellingen omstreeks 1900, in goede staat 56x22cm
Drie maal antiquarisch Duitsland, Maria Regina Hillerin(incompleet), Evangelische Zeugnisse der Wahrheit 1795(incompleet en beschadigd) , geschichte Azien 17e-18e eeuws(incompleet) 11-35cm. Cond:M
Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G
Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G
Antieke 17e eeuwse getijden gebed op papier, gezang door de paastijd(bladnr.356) paschalis waarin de verrezen Jezus als een paaslam wordt bezongen 41,5x27cm. Cond:G
Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 16-21cm.
Mooie tafellamp plated met glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x38cm. hoogte zonder kap 48cm.
Kristallen hanglamp 1e helft 20e eeuw met chip, Cond:R/G 46xø60cm.
Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat
Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G
Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G
Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm
Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G
Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G
Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R
Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G
Oude hangpetroleumlamp, 20e eeuw, messing met keramiek reservoir, groenblauw glazen kap 70x40øcm in goede staat
Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.
Antiek notenhouten kistje met messing beslag, omstreeks 1890, Historisme, met slot 14x25x20cm Cond;G
Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm
Mooie 19e eeuwse notenhouten schrijfkist met vakverdeling en messing inleg op deksel, in goede staat, compleet met slot en sleutel 15x30x23cm. Cond:G
Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.
Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse voorlader, pistool met gravering en zilverinleg bij kolf, mooie patina in goede staat, 39cm
Prachtige 19e eeuwse hertenvanger met lederen schede, hoornen heft en brons, in goede staat 51cm.
Grote 19e eeuwse vergulde barokstijl kaarskandelaar 124cm. (vergulding er deels af) Cond:R/G
Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.
Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.
Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G
Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.
Zware Hollandse 12 armige messing barok kroonluchter omstreeks 1900, in zeer goede staat 70x68cm Cond:G
Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G
Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G
Oude oosterse metalen bewerkte houder met stierenkop, herkomst? in goede staat 19x22x30cm.
Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.
Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G
Oud Chinees rood lakwerk tablet, met figuren en landschap uitgesneden, gesigneerd, in goede staat 3x32,3x32x3cm
Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.
Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G
Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G
Vijf delen smeedmetaal renaissance, gotiek 16e-17e eeuw wandbeveiliging etc. 15-44cm. Cond:G
Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G
Oude Oosterse bronzen rijk bewerkte neksteun met volplastische stieren, breuklijn, 32x50x15cm Cond:G
Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.
Twee zeldzame grote Japanse Cloissone deksel knobbelvazen met floraal en vogeldecor, in goede staat 37cm.
Antieke palisanderhouten handwerkkist vol met oude sieraden, vingerhoeden en benen en ivoren accessoires, vakverdeling met spiegel in deksel, compleet 17x35x22cm Cond:G
Inktstel met lade voorzien van messing sierbeslag twee geslepen kristallen inktpotjes, gemerkt aan onderzijde met 925/000 zilveren monturen met klepdeksel, voorzien van fraai gedreven guirlandes.
Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G
Twee grote antieke Hollandse pronkschenkkannen, omstreeks 1880, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd met twee figuren (1 los) op marmeren voet 55cm Cond:R/G
Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.
Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G
Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G
Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.
Twee antieke vergulde messing 19e eeuwse kaarslandelaren met chinese figuren en florale decors, 4 lichts in goede staat, 50cm. Cond:G