Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Oude/antieke wandelstokken
Startpreis 40 EUR

Twee oude antieke wandelstokken, 20e eeuw met messing heft, hondenkop en drankhouder, 19e eeuw met plated heft en wijnranken decor. 89-94cm.Cond:G

Antieke wandelstok been en hoorn
Startpreis 100 EUR

Zeldzame antieke benen met hoorn wandelstok(stukje af) omstreeks 1900, 95cm Cond:G

2 Dolken
Ergebnis: 60 EUR

Twee oude vergulde dolken, 20e eeuw, eenmaal met jachtmotief, eenmaal met vrijmetselaarsteken, Cond:G 34-55cm.

Antiek voorlader geweer
Ergebnis: 75 EUR

Negentiende eeuwse voorlader, stukje hout van kolf mist, en schroef mist, verder in originele staat 148cm. Cond:R

4 Sets messen
Startpreis 100 EUR

Vier oude Oosterse dolken met lederen schede 20e eeuw 23-48cm.

2 DDR NVA helmen
Startpreis 40 EUR

Twee oostduitse DDR N.V.A helmen met lederen binnenhelm en speld, in goede staat 6-30cm. Cond:G

Vooroorlogse harpoen
Ergebnis: 35 EUR

Vooroorlogse ijzeren harpoen in goede staat (oxidatie) L. 65cm. Cond:G

2 Kristallen wandlampen
Startpreis 40 EUR

Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G

Inro met apen en aap-netsuke
Startpreis 100 EUR

Oude Chinese benen Inro met apendecor, 20e eeuw in goede staat 6x4x2.5cm

Opgezette spiesbok
Ergebnis: 350 EUR

Oude opgezette Afrikaanse spiesbok 20e eeuw in goede staat 120cm.

Opgezet wildzijn
Ergebnis: 300 EUR

Antiek opgezet wildzwijn kop met houtsnijwerk, omstreeks 1916 Dannenberg, in goede staat 64x86x45cm. Cond:G

3 Diverse loepen
Ergebnis: 60 EUR

Drie loepen 2e helft 20e eeuw o.a. hout, been, parelmoer, in goede staat 25-27cm

2x Knipkunst
Startpreis 25 EUR

Twee maal antiek religieus, eenmaal papierknipsels in baklijst Ex puip BJM Jonassi, 1 x velours en linnen Angus dei 14-32cm,.Cond:G

Zuid-Duitse engel met viool
Startpreis 220 EUR

Duitse houten barok stijl gepolychromeerde engel met vergulding, viool spelend 20e eeuw 34cm Cond:G

Industriële fluit, Holland Signaal
Ergebnis: 190 EUR

Grote bronzen scheidsrechtersfluit met messing plaquette en opschrift, Holland signaal, in goede staat 51x16x17cm

Viool, 18e-19e eeuw
Ergebnis: 180 EUR

Viool met twee strijkstokken 18e-19e eeuw, delen zitten los verder in redelijke staat 60cm.

Citer in kist
Ergebnis: 50 EUR

Mooie antieke Citer in originele kist omstreeks 1900, notenhouten fineer met bandintarsia en graveringen, in zeer goede staat 66x40x10cm.

Japans cloisonne beeldje
Startpreis 65 EUR

Japanse Cloissonne Geisha met glasbloem en sieraden, 20e eeuw 21,5cm Cond:G

3 Mammoeten, been
Startpreis 175 EUR

Drie benen mammoeten, waarschijnlijk gemaakt van mammoet been 4,5x6,5cm Cond:G

2 Netsuke's + ratje
Startpreis 75 EUR

Twee Chinese ivoren netsukes, gemerkt, en een ivoren ratje, chinese man met karper, 2 aapjes 2,5x3cm. Cond:G

2 Koraaltakken
Startpreis 175 EUR

Twee grote takken van koraal. Grootte 10x9 cm en 10x10 cm. Eén tak is gelijmd. Totaal ca 283 gr.

2 Chinese vaasjes
Startpreis 50 EUR

Twee oude metalen Oosterse vazen, kruik met figuren en paarden, dekselkan in slakvorm met Chinese tekens, chip, 14-18cm Cond:R/G

Jugendstil paraplubak
Startpreis 50 EUR

Antieke wit geemailleerde Jugendstil paraplustandaard omstreeks 1900, zweepslag motief, in goede staat 60x45x25cm. Cond:G

Jachtgeweer, enkelloops
Startpreis 170 EUR

Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G

Haal en ketel
Ergebnis: 30 EUR

Negentiende eeuwse gietijzeren haal en grote ketel, dito ijzer, in goede staat, 37x97cm. Cond:G

Antieke theestoof
Ergebnis: 35 EUR

19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.

Vroege haardplaat
Ergebnis: 30 EUR

Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R

Kavel fossielen
Startpreis 100 EUR

Lot van 6 fossielen, 2x gesteente lagen, 4x vissen in gesteente 11-20cm. Cond:G

Reservisten pijp
Ergebnis: 40 EUR

Grote antieke tabakspijp omstreeks 1900 met porseleinen kop(gelijmd) met jachtvoorstellingen 88cm. Cond:R

4 Speculaasplanken
Ergebnis: 50 EUR

Vier 19e eeuwse speculaasplanken, 1 met wormbeval rest goed, 13-70cm Cond:G

2 Barometers
Ergebnis: 20 EUR

Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G

2 Koperen dekselvazen
Startpreis 50 EUR

Twee antieke koperen dekselvazen, omstreeks 1900 met gravering, hoorn des overvloeds, in goede staat 31cm.

6 Pannen
Ergebnis: 60 EUR

Zes oude pannen koper en messing 19e-20e eeuw 20-60cm Cond:G

3 Messing bewerkte schotels
Startpreis 15 EUR

Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G

Servies op standaard
Startpreis 120 EUR

Antieke roodkoperen servies op smeedijzeren standaard, omstreeks 1910 met brander, 7 delig gemerkt T.1. 112x35cm

Messing paraplubak, jachtvoorstelling
Ergebnis: 40 EUR

Antieke kopergeslagen paraplubak met rondom wildvoorstellingen omstreeks 1900, in goede staat 56x22cm

Messing samovaar
Startpreis 50 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw in goede staat 59cm

3 Oude boeken
Startpreis 50 EUR

Drie maal antiquarisch Duitsland, Maria Regina Hillerin(incompleet), Evangelische Zeugnisse der Wahrheit 1795(incompleet en beschadigd) , geschichte Azien 17e-18e eeuws(incompleet) 11-35cm. Cond:M

Verzameling Duitse antquarische boeken
Startpreis 50 EUR

Verzameling Duitse antiquarische kinderboeken (127) o.a. Heidi, Hauffs märchen, Grimms Märchen, Rotkäppchen etc. 20-25cm. Cond:R/G

Boek
Ergebnis: 25 EUR

Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G

Perkamenten blad 15e-16e eeuw
Startpreis 150 EUR

Antieke 17e eeuwse getijden gebed op papier, gezang door de paastijd(bladnr.356) paschalis waarin de verrezen Jezus als een paaslam wordt bezongen 41,5x27cm. Cond:G

2 Camee schelp lampjes
Startpreis 75 EUR

Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 16-21cm.

Tafellamp
Ergebnis: 40 EUR

Mooie tafellamp plated met glas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x38cm. hoogte zonder kap 48cm.

Kristallen hanglamp
Startpreis 60 EUR

Kristallen hanglamp 1e helft 20e eeuw met chip, Cond:R/G 46xø60cm.

2 Beschilderde tafellampen
Ergebnis: 60 EUR

Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat

Twee Chinese lampenvoeten
Startpreis 250 EUR

Twee oude Chinese lampenvoeten, brons met vogels en floraal decor, 20e eeuw 61cm Cond:G

Tinnen theeset op tablet
Startpreis 60 EUR

Hollands Gero tinnen theeset 6 delig 20e eeuw 9-45cm Cond:G

3 Delen tin
Startpreis 50 EUR

Drie delen 19e eeuws tin, tinnen kraantjeskan, wandhouder, inktpot, in goede staat 9-47cm

Tinnen kraankan
Startpreis 30 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraankan met koperen kraan, bedeukt 34cm. Cond:R

Kavel divers tin
Ergebnis: 50 EUR

Lot divers tin, 20e eeuw in goede staat 6-27cm. Cond:G

Majolica petroleumlamp
Startpreis 75 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G

Petroleumlamp
Startpreis 30 EUR

Antieke opaline glazen geëlectrificeerde petroleumlamp met floraal decor 54cm Cond:G

Opaline petroleumlamp
Startpreis 30 EUR

Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R

Empire petroleumlamp
Startpreis 250 EUR

Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G

Hang petroleumlamp
Startpreis 70 EUR

Oude hangpetroleumlamp, 20e eeuw, messing met keramiek reservoir, groenblauw glazen kap 70x40øcm in goede staat

Gestoken juwelen kistje
Startpreis 120 EUR

Houtgestoken Schwarzwald juwelenkistje (black forest) met floraal decor, omstreeks 1900 in goede staat 9x22x12cm.

Noten kistje
Ergebnis: 80 EUR

Antiek notenhouten kistje met messing beslag, omstreeks 1890, Historisme, met slot 14x25x20cm Cond;G

Bronzen Neogotisch kistje
Ergebnis: 100 EUR

Neogothische bronzen dekseldoos met Gotische voorstellingen, 19e eeuws of ouder, in goede staat 8,5x24x12cm

Schrijfkist, 19e eeuw
Startpreis 80 EUR

Mooie 19e eeuwse notenhouten schrijfkist met vakverdeling en messing inleg op deksel, in goede staat, compleet met slot en sleutel 15x30x23cm. Cond:G

Wapenstok
Startpreis 150 EUR

Wapen reinig instrument 17e/18e eeuw, met ijzeren schede, heft verguld messing, hoorn en been.

Bajonet en pistool
Startpreis 50 EUR

Antiek pistool (Oosterse voorlader) antieke reparaties, 19e eeuw 29-30cm Cond:G

Perzisch pistool
Startpreis 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse voorlader, pistool met gravering en zilverinleg bij kolf, mooie patina in goede staat, 39cm

Hertenvanger
Ergebnis: 120 EUR

Prachtige 19e eeuwse hertenvanger met lederen schede, hoornen heft en brons, in goede staat 51cm.

Houten vergulde kandelaar
Ergebnis: 125 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde barokstijl kaarskandelaar 124cm. (vergulding er deels af) Cond:R/G

Art deco kandelaar
Startpreis 40 EUR

Massief bronzen Art Deco kaarskandelaar met engel, omstreeks 1930 in goede staat 19cm.

2 Kandelaren
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.

2 Messing kandelaren
Startpreis 125 EUR

Twee antieke 5 lichts messing kaarskandelaren 18e eeuws of eerder, 1 arm heeft breuk, 32,5cm. Cond:R/G

Joodse kandelaar, 18e eeuw
Startpreis 250 EUR

Grote 18e eeuwse messing 14 lichts kaarskandelaar (Joods?) in goede originele staat 112cm.

Zware messing barok kroonluchter
Ergebnis: 80 EUR

Zware Hollandse 12 armige messing barok kroonluchter omstreeks 1900, in zeer goede staat 70x68cm Cond:G

Kimono Japans
Startpreis 100 EUR

Grote Japanse cremekleurige zijden Bruidskimono met florale decors, handwerk 20e eeuw 160cm Cond:G

2 Amuletten
Startpreis 50 EUR

Twee grote delen Oosters natuursteen, bewerkt met draakvoorstelling en slangvoorstelling(chip) 1e helft 20e eeuw 16x16,5cm. Cond:G

Chinese koe-vaas met hoorns
Startpreis 75 EUR

Oude oosterse metalen bewerkte houder met stierenkop, herkomst? in goede staat 19x22x30cm.

6 Delen Aziatica
Startpreis 60 EUR

Zes delen Oosters , zijde achter glas tafelscherm, waterbuffel Jade?, masker, spekstenen tafelstuk, houten boek, omstreeks 1900 11-37cm.

3 Miniaturen, 19e eeuw
Ergebnis: 300 EUR

Drie miniaturenportretten, 19e eeuws, handgeschilderd in originele lijsten 12-14cm. Cond:G

Chinees rood lakwerk vierkant bord
Startpreis 1.500 EUR

Oud Chinees rood lakwerk tablet, met figuren en landschap uitgesneden, gesigneerd, in goede staat 3x32,3x32x3cm

Kistje met spel
Startpreis 130 EUR

Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.

Jugendstil stijl schaaltje, vrouw met kikkers
Startpreis 35 EUR

Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G

Gietijzeren visitekaartjes standaard
Ergebnis: 280 EUR

Duitse 19e eeuwse Historisme gietijzeren visitekaartjes standaard, meisje met oesterschelp, gemerkt Hanau E.G. Zimmerman 32cm. Cond:G

Boulle kistje met drie flacons
Ergebnis: 135 EUR

Negentiende eeuws Frans notenhouten kist met boulle en 3 porseleinen flacons, 2 gelijmd, 16x26x13,5cm. verder in goede staat

Sleutelkastje
Startpreis 100 EUR

Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G

3x bronzen lijst met schilderijen
Startpreis 120 EUR

Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G

5 Delen metaal, Renaissance/Gothiek
Ergebnis: 120 EUR

Vijf delen smeedmetaal renaissance, gotiek 16e-17e eeuw wandbeveiliging etc. 15-44cm. Cond:G

7 Delen antiek smeedijzer
Startpreis 100 EUR

Zeven maal antiek ijzerwerk o.a barok bankschroef, barok ijzeren schenkkan, carbidlamp, schep etc 8-40cm Cond:G

Chinese neksteun
Startpreis 150 EUR

Oude Oosterse bronzen rijk bewerkte neksteun met volplastische stieren, breuklijn, 32x50x15cm Cond:G

10 Cakevormen
Startpreis 550 EUR

Tien 19e eeuwse cakevormen van koper, in goede staat

Empire lamp
Startpreis 150 EUR

Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.

2 Cloisonne kalebas dekselvazen
Startpreis 480 EUR

Twee zeldzame grote Japanse Cloissone deksel knobbelvazen met floraal en vogeldecor, in goede staat 37cm.

Antieke pallisander handwerkkist
Ergebnis: 330 EUR

Antieke palisanderhouten handwerkkist vol met oude sieraden, vingerhoeden en benen en ivoren accessoires, vakverdeling met spiegel in deksel, compleet 17x35x22cm Cond:G

Inktstel met lade
Startpreis 120 EUR

Inktstel met lade voorzien van messing sierbeslag twee geslepen kristallen inktpotjes, gemerkt aan onderzijde met 925/000 zilveren monturen met klepdeksel, voorzien van fraai gedreven guirlandes.

Benen dodenkop
Ergebnis: 240 EUR

Oude antieke beengestoken doodskop, in goede staat, helft doodskop, helft gezicht 5cm Cond:G

2 Pronkvazen
Startpreis 275 EUR

Twee grote antieke Hollandse pronkschenkkannen, omstreeks 1880, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd met twee figuren (1 los) op marmeren voet 55cm Cond:R/G

Hollandse miniatuur barokcommode
Startpreis 180 EUR

Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.

Reis toiletkistje
Startpreis 460 EUR

Negentiende eeuws Frans pallisanderhouten reis toilet kist, gemerkt met stempel, plated deksels op houders, accessoires met parelmoer, lade en twee verdiepingen, 16x28x22cm. Cond:G

Frans reiskistje
Ergebnis: 800 EUR

Prachtig 19e eeuws Frans mahoniehouten theekistje met porseleinen kopjes, lepels, houders en flacons, incompleet, 14x33x24cm. Cond:G

Barometer
Ergebnis: 140 EUR

Oude kwikbarometer naar oud voorbeeld, 20e eeuw met messing achterplaat, notenhout, in goede staat. 122cm.

2 Vuurvergulde kandelaren
Startpreis 750 EUR

Twee antieke vergulde messing 19e eeuwse kaarslandelaren met chinese figuren en florale decors, 4 lichts in goede staat, 50cm. Cond:G