Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, onduidelijk gesig.
Ergebnis: 408 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, stadsparade olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G

Groot telraam
Startpreis 30 EUR

Groot antiek school telraam, omstreeks 1900 in goede originele staat, 170x65x45cm.

Antieke Chinese bloempot
Ergebnis: 80 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen bloempot omstreeks 1900 met blauw decor in goede staat 11,5xø26,3cm

Schilderij, heuvellandschap
Startpreis 200 EUR

Monogram AK. 1e helft 20e eeuw, spelende kinderen in bloemenveld, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G

Groot Delftsblauw bord
Ergebnis: 30 EUR

Groot Delftsblauw bord, Porseleyne fles omstreeks 1930 met floraal en vogeldecor, in goede staat 42øcm.

Schilderij, Langstra
Startpreis 380 EUR

Kees Langstra concert in renaissance kamer. Olieverf op linnen 82x72cm. Cond:G

5 Diverse borden
Ergebnis: 45 EUR

Vijf diverse oude Chinees porseleinen borden, 2x emaille haandecor, 1x blauw-wit, 2x familie Verte met figuren. 21-23cm. (beschadigingen) Cond:R/G

Doos diversen
Ergebnis: 45 EUR

Doos diversen o.a. antiek plateel, glas, porselein, plated, olie en azijnstel 30x44x30cm. Cond:R

Chinees Quang Ying beeld
Startpreis 600 EUR

Chinese Blanc de Chine porseleinen Quan yin, gedetailleerd, mooie kwaliteit, 19e eeuws. 13cm. Cond:G

2 Cloissone vazen met bloemen en vlinders
Startpreis 125 EUR

Twee Japanse cloissone vazen met floraal decor en vlinders. 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x10øcm. Cond:G

Drie Japanse houtsnedes
Ergebnis: 150 EUR

Drie oude Japanse gesigneerde houtsnedes op papier 22x35cm. Cond:G

M.Borbely
Ergebnis: 160 EUR

M. Borbely Mihaly 1923, reebok, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Johannes Eerdmans, stadsgezicht
Ergebnis: 100 EUR

Johannes Eerdmans 2e helft 20e eeuw stadgezicht met wandelende figuren, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

Afrikaans schild
Ergebnis: 35 EUR

Afrikaans koperen met houten wapenschild, decoratief, 20e eeuw, 57x39x9cm. Cond:G

A.J. v. Prooyen, man in landschap
Ergebnis: 150 EUR

A.J. van Prooyen 1834-1898, man bij dorpskast voor nieuws berichten, olieverf op paneel 22,5x19cm. Cond:G

4 Foo honden China
Startpreis 80 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

Groot kavel diverse brillenkokers/brillen
Ergebnis: 105 EUR

Groot lot divers antiek, brillen en brillekokers, double, hout, baceliet 10-17cm. Cond:R/G

H. Himmel
Startpreis 80 EUR

H. Himmel, Duitse school, abstracte compositie, gemengde techniek op papier 58x77cm. Cond:G

Twee herten koppen
Ergebnis: 40 EUR

Stel grote houtgestoken hertenkoppen met beschilderingen, 2e helft 20e eeuw. 76cm. Cond:G

Schilderij moeder met kind
Startpreis 125 EUR

W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G

Mozaik, Maria met kind
Startpreis 10 EUR

Heilig mozaik, Madonna met kind omstreeks 1930 of ouder, in goede staat 34x34cm.

Landkaart
Ergebnis: 30 EUR

Oude landkaart DUCATUS Sleswici, naar oud voorbeeld 27x25cm. Cond:G

klapmes
Startpreis 180 EUR

Antiek 19e eeuws klapmes met benen heft en beschilderingen, tekst op lemmet, Vendetta... heft gelijmd 42cm.