Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Aafke Kelly
Ergebnis: 180 EUR

Aafke Kelly, Ruinen 1948 (oa Aki Enschede) oorspronkelijke verkoopprijs Fl. 2600,- compositie met tulp, olieverf op papier, 100x40cm Cond:G

Schilderij Camiel Mees
Ergebnis: 100 EUR

Kamiel Mees 1948 Brussel, stilleven met pruimen en glas, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G

Ongesigneerd, kubistisch
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, kubistische voorstelling, olieverf op paneel 40x50cm. Cond;G

Willi Lorenz
Startpreis 400 EUR

Willi Lorenz, fazanten in boscage, olieverf op linnen. 60x80cm. Cond:G

G. Gabriel
Ergebnis: 40 EUR

G.Gabriel omstreeks 1920, zeilboten op zxee, olieverf op linnen 66x42cm. Cond:G

Ikoon
Ergebnis: 65 EUR

Ikoon, Christus Pantokratoricoon (albeheerser) Russische volkskunst. 13,5x19cm.

Ton Ancone, vrouw op weg
Ergebnis: 60 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal) wandelaar in bospad, olieverf op paneel 24x30cm. Cond:G

Verzameling Duitse landkaarten (WO1-WO2)
Ergebnis: 60 EUR

Verzameling Duitse landkaarten WO1 en WO 2 o.a Königsberg, Karte Insterburg 1889, Umgebung von Lille, Lageplan, etc. 30-120cm

T.L. Grote
Ergebnis: 100 EUR

T.L Grote, omstreeks 1900, waterpartij met eenden, olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

Seidel 1923
Ergebnis: 90 EUR

Seidel 1923, Duitse school, stilleven met wild, fruit etc. olieverf op linnen, 93x86cm. Cond:G

Stilleven, H. Bos
Ergebnis: 80 EUR

Henk Bos 1901-1979 stilleven met porseleinen kan sinaasappelen en fles, olieverf op linnen 40x45cm. Cond:G

Harry Winkler
Ergebnis: 90 EUR

Harry Winkler 1923 Duitse school, oosters stadsgezicht, olieverf op linnen 50x100cm. Cond:G

Aafke Kelly
Ergebnis: 275 EUR

Aafke Kelly 2000 Ruinen 1948 Enschede, titel Winter in the air, verkoopprijs Fl 3700,- olieverf op papier 120x120cm. Cond:G

Pendant
Ergebnis: 40 EUR

Pendant martens 20e eeuw, landschap met boerderij en opvlioegende eenden, 17x13cm. olieverf op paneel. Cond;G

Maria Ruiter de Wit
Ergebnis: 90 EUR

Maria de Ruiter- de Wit Breda 1947, schilderes schildert naaktmodel, gemengde techniek op linnen 70x100cm. Cond:G

Schilderij, P. van den Braken
Ergebnis: 90 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, landschap met boerderij, olieverf op paneel 26x13cm Cond:G

P. van den Braken, stilleven
Ergebnis: 110 EUR

Peter van den Braken 1896-1979, bloemen, olieverf op paneel 21x15cm Cond:G

Schilderij, M. Labarde, boten in haven
Ergebnis: 60 EUR

M. Labarde, Franse plezierboten in haven. olieverf op linnen 72x61cm Cond:G

Aquarel, Kikkert
Ergebnis: 90 EUR

Ad Kikkert 1914, staatsbeeld op plein, aquarel op papier 42x53cm. Cond:G

Fr. Melchers, litho
Ergebnis: 70 EUR

Fr. Melchers '77 Duitse school, 2 Italiaanse figuren, litho op papier. 19-30cm. Cond:G

Agasel Tapallo 1894
Ergebnis: 40 EUR

Rapallo? 1874, baay met kasteel aquarel op papier 24x17cm. Cond:G

Schilderij Glaademans, koeien
Ergebnis: 50 EUR

W.M Oudemans, koeien in Limburgs landschap, olieverf op paneel 36x27cm. Cond:G

Schilderij Bloemen blauwe pot
Ergebnis: 45 EUR

Monogram P.H. omstreeks 1920, porseleinen vaas met bloemen, olieverf op linnen. 64x72cm. Cond:G

Aquarel, Blok van de Velden
Ergebnis: 160 EUR

AD. Blok v.d Velden 1913-1980, landschap Texel 1946, gemengde techniek op papier. 40x25cm. Cond:G