Diese Webseite verwendet Cookies

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Portret, Wolfgang Willrich 1024
Portret, Wolfgang Willrich
Startpreis 750 EUR
Verkauft
Schilderij, Constant Artz 1003
Schilderij, Constant Artz

Ergebnis:

1.250 EUR

Verkauft
Wim Poelman 1998, portret 1550
Wim Poelman 1998, portret

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Gravure, 17e-18e eeuw 1541
Gravure, 17e-18e eeuw

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Ets, Dirk Harting 1539
Ets, Dirk Harting

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Kustplaats, gesigneerd 1537
Kustplaats, gesigneerd

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
2 Etsen, W. Wassenaar 1536
2 Etsen, W. Wassenaar

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Ets Roodenburgh 1534
Ets Roodenburgh

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886 1532
Antheils-Schein Handelsgesellschaft 1886

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Schilderij, Duitse soldaat 1528
Schilderij, Duitse soldaat

Ergebnis:

85 EUR

Verkauft
Aquarel, bloemen 1527
Aquarel, bloemen

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Schilderij, W. Dahmen 1514
Schilderij, W. Dahmen

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
3 Antieke landkaarten 1505
3 Antieke landkaarten

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Schilderij, P. van den Braken 1499
Schilderij, P. van den Braken

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij, naar Theofiel de Bock 1496
Schilderij, naar Theofiel de Bock

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc. 1493
3 Werken 19e eeuw, aquarel etc.

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
J.A.S., 4x tulpen 1492
J.A.S., 4x tulpen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Corneille, vogel 1490
Corneille, vogel

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Schilderij, tram Den Haag 1478
Schilderij, tram Den Haag

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
3 Antieke landkaarten 1472
3 Antieke landkaarten

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Winterlandschap Amsterdam 1458
Winterlandschap Amsterdam

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Ongesigneerd ca. 1900 1456
Ongesigneerd ca. 1900

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Dubois, Parijs 1454
Dubois, Parijs

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Schilderij, kopie H.J. 1440
Schilderij, kopie H.J.

Ergebnis:

50 EUR