Diese Webseite verwendet Cookies

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Portret, Wolfgang Willrich 1024
Portret, Wolfgang Willrich
Startpreis 750 EUR
Portret, Wolfgang Willrich 1025
Portret, Wolfgang Willrich
Startpreis 750 EUR
Schilderij, Terlouw 1026
Schilderij, Terlouw
Startpreis 600 EUR
Hans Liska 1028
Hans Liska
Startpreis 300 EUR
Hans Liska 1029
Hans Liska
Startpreis 300 EUR
Hans Liska 1030
Hans Liska
Startpreis 300 EUR
Hans Liska 1031
Hans Liska
Startpreis 300 EUR
Grabonee A 1032
Grabonee A
Startpreis 1.000 EUR
Ikoon groot 1033
Ikoon groot
Startpreis 1.000 EUR
Verkauft
handgesigneerde Litho Leon Danchin 1034
handgesigneerde Litho Leon Danchin

Ergebnis:

240 EUR

Wetering de Rooy 1035
Wetering de Rooy
Startpreis 950 EUR
Ida Molijn, stilleven 1036
Ida Molijn, stilleven
Startpreis 1.500 EUR
Johannes Weiland 1040
Johannes Weiland
Startpreis 950 EUR
Louis W. van Soest 1041
Louis W. van Soest
Startpreis 500 EUR
Fedor van Kregten 1042
Fedor van Kregten
Startpreis 500 EUR
F.M. Richter, vissers 1043
F.M. Richter, vissers
Startpreis 450 EUR
Thomas Heesakkers, bospartij 1044
Thomas Heesakkers, bospartij
Startpreis 750 EUR
Schilderij paarden 1045
Schilderij paarden
Startpreis 1.000 EUR
Verkauft
B. Brugman, bomen bij boerderij 1046
B. Brugman, bomen bij boerderij

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
B. Brugman, stilleven bloemen (groot) 1047
B. Brugman, stilleven bloemen (groot)

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Schilderij, stilleven 1048
Schilderij, stilleven

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Schilderij, dame van adel 1049
Schilderij, dame van adel

Ergebnis:

950 EUR

Schilderij, C. Noltee 1050
Schilderij, C. Noltee
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Schilderij, boten op kanaal 1051
Schilderij, boten op kanaal

Ergebnis:

250 EUR