Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis

Vervallen uit veiling

Gouden zakhorloge
Kein Mindestpreis

Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis

Vervallen uit veiling

11 Delen verzilverd bestek
Ergebnis: 10 EUR

11 Delen silver plated bestek

GG herenzakhorloge
Ergebnis: 220 EUR

Gouden zakhorloge Waltham Watch Company Amerika ca. 1920. Goedlopend 585/000 in origineel etui.

GG dameshorloge
Ergebnis: 20 EUR

Dameshorloge(zonder band)GG 585/000,

2 Bloedkoralen armbanden
Kein Mindestpreis

Armband met bloedkoraal en gouden slotje L.15cm., met veiligheidsketting, Armband met 3-rijen bloedkoraal,L.17cm.,met 14 krt.gouden slot en veiligheidsketting.

Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis

Vervallen uit veiling

2 Zoutvaatjes met lepeltjes
Ergebnis: 50 EUR

2 Zoutvaatjes met zilveren rand en 1 zoutlepeltjes. ø4,5cm. Zwaardje gekeurd. 833/000 Cond.: U

Strooier
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerstrooilepel 1867, mooi gegraveerd. Gemerkt Kooiman AZ, Jacob Schoonhoven 1881 835/000 26gr. 17cm. Cond.: G

Broche
Kein Mindestpreis

Broche met emaille, in de vorm van een bloem

Medaillon
Kein Mindestpreis

Medaillon zilver met ketting 20.8 gr.

6 Zilveren servetringen
Kein Mindestpreis

6 Zilveren vinger doekjes tringen Hollands ø 2cm., gekeurd 835/000, 2e helft 20e eeuw, nog in originele cassette, Cond.: G

4 Delen groot bestek
Ergebnis: 45 EUR

4 Delen zwaar silver plated vlees bestek. 30-33 cm.

Zilveren herenzakhorloge
Kein Mindestpreis

Zilveren herenzakhorloge met ketting, ca.1930, chronometre Lusiana

Zilveren taartschep + juslepel
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G

6 Zilveren theelepeltjes
Kein Mindestpreis

6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G

Verzilverde visschep
Kein Mindestpreis

Silver plated visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Ergebnis: 10 EUR

6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Ergebnis: 10 EUR

6 Zilveren lepeltjes 835/000 32gr. 10,5cm. Cond.: G

2 Zilveren roomlepeltjes
Ergebnis: 65 EUR

2 Antiek Hollands zilveren roomlepeltjes 835/000 37gr. 12cm.

10 Zilveren lepeltjes
Ergebnis: 45 EUR

10 Engels zilveren lepeltjes 835/000 170gr. 13,5cm. Cond.: G

6-Delig zilveren couvert
Ergebnis: 180 EUR

6-Delig Hollands zilveren couvert, randfilet 835/000 725gr. 20cm.

Zilveren sauslepel
Ergebnis: 10 EUR

Zilveren sauslepel randfilet 835/000 70gr. 16cm. Cond.: U