Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Zilveren suikerschepjes
Ergebnis: 35 EUR

2 Antiek Hollands zilveren suikerschepjes met agathen heft 835/000 29gr. 14cm. en 11cm. Cond.: U

6 Zilveren messen
Ergebnis: 25 EUR

6 Zilveren grote messen 25cm. Cond.: U

4 Delen zilver
Ergebnis: 20 EUR

3 Zilveren servetringen en een zilveren lepeltje 835/000 Cond.: U

5 Modebrochen 50e jaren
Kein Mindestpreis

5 Modebrochen 50e jaren.

Kavel diversen
Ergebnis: 10 EUR

Kavel diversen, 2 zakhorloges en horloge kettingen omstreeks 1900

2 Vestzakhorloges
Ergebnis: 40 EUR

1x Scheidrechtershorloge ca. 1935 Excelsior Park, ankergang. 1x Vestzakhorloge ca. 1930-1940 ankergang.

3 Zakhorloges
Ergebnis: 50 EUR

3 Zakhorloges, 2x zilveren cilindergang ca. 1900, 1x ca. 1900.

Kristalvaasje met zilver
Ergebnis: 40 EUR

Kristallen vaasje (15xø7,5cm.)met zilveren deksel en zilveren vingerhoed 2cm.

Karaf en Gemberpot
Ergebnis: 85 EUR

2 Kristallen delen ca. 1900. 1x Karaf met zilveren voet, gemerkt 39xø12cm. 1x gemberpot met zilveren dop, ongemerkt 18xø11cm.

Diverse sieraden
Kein Mindestpreis

Diverse sieraden

5 Broches/spelden
Kein Mindestpreis

5 Broches/spelden

Diverse sieraden
Kein Mindestpreis

Diverse sieraden

Broche
Kein Mindestpreis

Broche in de vorm van een bloem, 835/000 met emaille?

Broche
Kein Mindestpreis

Broche met markasietjes en een groene steen

Van London
Ergebnis: 300 EUR

Ben van Londen (Arnhem 1907), olieverf op paneel, havenplaats 35x50cm. Cond.: U

H.P. van Eck
Kein Mindestpreis

Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U

H.P. van Eck
Kein Mindestpreis

Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U

J.H. Persijn
Ergebnis: 100 EUR

Jan Hendrik Persijn (1901 Apeldoorn), olieverf op paneel, "Bloemen" 30x40cm. Cond.: U

Slager Jr.
Kein Mindestpreis

Piet Slager (1871 - 1938), aquarel, "Het Tuighuis" Bergen op Zoom, 48x32cm. Cond.: U

Kalshoven
Ergebnis: 75 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Seringen" 1954 70x80cm. Cond.: G

Xeno Münninghof
Ergebnis: 400 EUR

Xeno Münninghof (deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op paneel, landschap met boom en boerderij 50x60cm. Cond.: U

Kalshoven, stilleven
Ergebnis: 250 EUR

Will Kalshoven (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "Riddersporen" 1947, 100x80cm. Cond.: U

Drieluik Rene Leuveld
Kein Mindestpreis

Rene Leuveld, drieluik met moderne compositie, acryl op linnen, 70x100cm. Cond.: U

J. Pieneman, bootje
Ergebnis: 35 EUR

Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), aquarel op papier, huizen aan het water met zeilboot 37x27cm. Cond.: U