Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Smeedijzeren leeslamp
Ergebnis: 15 EUR

Smeedijzeren leeslamp in hoogte verstelbaar, begin 20e eeuw, 174x50x42cm. Cond.: U

Bureaulampje
Ergebnis: 15 EUR

Bureaulampje met koperen voet, ca. 1910, 57xø15cm. Cond.: G

Franse schoolklok
Ergebnis: 15 EUR

Franse schoolklok met Junghans uurwerk ca. 1920. kast is van gewerkt grenenhout 14xø38cm. Cond.: G

Schwarzwalder klokje
Ergebnis: 15 EUR

Schwarzwalder klokje met gedreven koper. 19e eeuw. 23x19x13.5cm.

Eiken armleunstoel
Ergebnis: 15 EUR

Rijkelijk gesneden eikenhouten armleunstoel met rieten zitting begin 20e eeuw. 108x65x50cm. Cond.: G

Bronzen meisje
Ergebnis: 15 EUR

Bronzen sculpture voorstellend jong meisje staand op kruk genaamd Valente 21e eeuw. Beeldje is doormidden, moet gerepareerd worden. 29x6,5x6,5cm. Cond.: G

Plateel houder
Ergebnis: 15 EUR

Gouds platelen zwavelstokkenhouder gemerkt Regina 295,Elma WB Gouda Holland. begin 20e eeuw, 1 chipje aan de onderkant. 6xø6cm.

Lladro, vrouw met bloemen
Ergebnis: 15 EUR

Porseleinen Lladro, vrouw met bloemen 23,5cm. Cond.: U

Karaf + 6 glazen
Ergebnis: 15 EUR

Glazen karaf met 6 glazen eind 20e eeuw. 1 voetje van een glas heeft een chipje.

Kristallen asbak
Ergebnis: 15 EUR

Prachtige grote kristallen design asbak van zeer goede kwaliteit. De asbak is 8-kantig en 20e eeuws. 21x21x6cm. 2 puntjes iets bestoten.

6x Limoges
Ergebnis: 15 EUR

6 Delen divers miniatuur porselein naar Limoges Frankrijk. O.; 2 oorvaasjes, 2 schenkkannetje, 1 dekseldoosje en 2 bordjes. 2e helft 20e eeuw. Cond.: G

Tegeltableau, haan
Ergebnis: 15 EUR

Tegeltableau, voorstellend een haan, gemaakt door A.L. Crevecoeur te Epe 26x26x1,5cm. Cond.: U

2 Kommen
Ergebnis: 15 EUR

2 Keramische kommen met bloembeschilderingen van Societe Ceramique Maastricht (London motief), 20xø11cm. Cond.: U

Kristallen schaal
Ergebnis: 13 EUR

Bewerkte antieke kristallen schaal (1 kleine chip), 19e eeuw, in goede staat, 8,5xø24cm.

Decanteerkaraf
Ergebnis: 11 EUR

Glazen decanteer karaf eind 20e eeuw gemerkt Nachtmann, H.28x ø26cm.Cond:G

11 Delen verzilverd bestek
Ergebnis: 10 EUR

11 Delen silver plated bestek

6 Zilveren lepeltjes
Ergebnis: 10 EUR

6 Hollands zilveren lepeltjes met getorste steel 835/000 32gr. 9cm. Cond.: G

6 Zilveren lepeltjes
Ergebnis: 10 EUR

6 Zilveren lepeltjes 835/000 32gr. 10,5cm. Cond.: G

Zilveren sauslepel
Ergebnis: 10 EUR

Zilveren sauslepel randfilet 835/000 70gr. 16cm. Cond.: U

Kavel diversen
Ergebnis: 10 EUR

Kavel diversen, 2 zakhorloges en horloge kettingen omstreeks 1900

2 Schoolplaten
Ergebnis: 10 EUR

Twee oude schoolplaten uitgave Jacob Dijkstra Groningen, papier op karton 30-er jaren 75x95cm. Cond.: R

Ongesigneerd bosgezicht
Ergebnis: 10 EUR

Ongesigneerd bosgezicht, olieverf op linnen,60x50 cm. Cond:U

Ovale schaal
Ergebnis: 10 EUR

Zilverkleurige fruitschaal op pootjes begin 20e eeuw. Schaal is van messing en deels verzilverd. Gaaf 13x36x52cm.

Visweegschaal
Ergebnis: 10 EUR

Koperen visweegschaal

4 koperen hulzen
Ergebnis: 10 EUR

4 Oude granaathulzen van koper omgebouwd tot gebruiksvoorwerpen, o.a; 2x een asbak en 2 vaasjes. 3x uit 1944 en 1x uit 1943, Cond.: G

Mesafleggers in doos+ marmeladepot
Ergebnis: 10 EUR

12 Mesafleggers in originele doos en een marmeladepot met onderschotel van Wellner DRP. 8x17x11,5cm. Bakje is van kristal

Schoenenleest
Ergebnis: 10 EUR

Gietijzeren schoenenleest nr.4 20e eeuw 18x18x13cm. Cond.: G

Doos singels
Ergebnis: 10 EUR

Doos met ca. 120 diverse singeltjes, ca 50 zonder hoes. Voornamelijk Ned/Eng. talig

Doos L.P.
Ergebnis: 10 EUR

Doos met 22 LP's o.a; 3x The Cats, 3x Madonna, 3x Robert Long, Joe Coker, Grease, the Beatles, Andre Hazes etc.

Notenhouten klokje
Ergebnis: 10 EUR

Notenhouten klokje 6-hoekig in oude stijl met uurwerkje op batterij. 34x34cm.

Spiegeltje
Ergebnis: 10 EUR

Klein verguld spiegeltje. 44x36cm.

Divers kleingoed
Ergebnis: 10 EUR

Doos divers kleingoed,

Visweegschaal
Ergebnis: 10 EUR

Indonesische visweegschaal begin 20e eeuw. Deels uit gegoten messing en gedreven messing schaal.

Kavel divers blikwerk
Ergebnis: 10 EUR

Kavel diversen o.a; 4 oude blikken (ontbijtkoekblik, blik met paradijsvogel, blik met bloemdecor en blik met Breugheliaanse voorstelling), een houten tabakspot en 2 etsjes

3 Oude lampen
Ergebnis: 10 EUR

3 Oude lampen,1e helft 20e eeuw (glas met koper)

2 Berliner beren
Ergebnis: 10 EUR

2 Berliner beren, 1x asbak 14x10x9 cm.,1x zout en peper 9.5x7x4 cm.

Kavel diversen
Ergebnis: 10 EUR

Kavel diversen o.a; 5 staaldrukken van Arrnhem, 1 aardewerken vaas Gouda Holand. 1x Aardewerken vaas Angelo aardewerk en bloempot van Egon Angelo Aardewerk 20e eeuw. Cond.: G

Schaakspel
Ergebnis: 10 EUR

Schaakspel met Staunton schaakstukken. 35,5x35,5cm. Cond.: G

Tablet met messing delen
Ergebnis: 10 EUR

Tablet (ø35cm.)met diverse messing delen o.a; bonbonbierre, schelpvormig schaaltje en dover.

Diverse kamspelden, celluloid
Ergebnis: 10 EUR

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

2 Staande lampen
Ergebnis: 10 EUR

2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G

Barometer
Ergebnis: 10 EUR

Eikenhouten barometer met thermometer en hygrometer ca. 1970, West-Duitsland, 60x17cm.

Palisander documentenkistje
Ergebnis: 10 EUR

Palisander documentenkistje Art Deco 30,5x20x10,5cm.

Staande lamp
Ergebnis: 10 EUR

Staande messing schemerlamp met wit opaline kap. H.178 cm.

2 Eiken bedden
Ergebnis: 10 EUR

2 Massief eikenhouten bedden. 1x Licht eiken midden 20e eeuw. 1x Donker eiken 20-er jaren. Cond.: G

Vloerkleed
Ergebnis: 10 EUR

Oud vloerkleed, 20e eeuw, 205x300cm. Cond.: G

Bidstoeltje
Ergebnis: 10 EUR

Eikenhouten bidstoeltje, uitklapbaar met vlechtwerk, ca. 1900, 89x50x44cm. Cond.: G

5 Delen wit Meissen
Ergebnis: 10 EUR

5 Delen wit Meissen 2e keus o.a; 3 schoteltjes, 1 kopje en 1 kannetje begin 20e eeuw. Cond.: G