Antieke cloisonné vaas,China voor 1900,donkerblauw met drakenmotief.H.16 cm.
Jugendstil luciferhouder/kandelaar Deutsland ca.1900,vertind. H.10 cm.
Art-deco waterkoker, Duitsland,ca.1930,verchroomd,handgreep en knop van bakeliet,in de voet stroontoevoer
aan onderkant label:Protherm, H. 23cm.
Houten kistje ca.1860, grenenhout gesneden en geeboniseerd, ovaal model in mandvorm met handgrepen, en rozen op het deksel. 32 x 19 x 13cm.
Messing wandbord ø 28cm.,2e helft 19e eeuw, bewerkt met voorstelling vrouw met kind aan spinnewiel omgeven door een kat en meerdere kippen o.a. op een waterput,
Paar vissen uit een blok bergsteen gebeiteld. Zeer decoratief. In de vorm van koikarpers. H.21x45x13 cm. 21e eeuw.licht beschadigd
2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.
Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.
Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U
Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U
Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U
Messing Art Deco vaas gesigneerd Overloon. Vaas gedecoreerd met oren ca. 1920. heeft een klein scheurtje onderin (niet lek). 45cm. Cond.: G
Stel Engelse kaarsenkandelaars eind 19e eeuw. gemaakt van messing en later vernikkeld 28xø11,5cm. Cond.: G
14 Reproducties van de Statien religieus eind 19e eeuw, papier op linnen, beschadigingen 60x90cm. Cond.: M