Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Koperen kolenkit
Ergebnis: 30 EUR

Grote oude koperen kolenkit 64x33x45cm. Cond.: U

Beschilderde melkbus
Ergebnis: 30 EUR

Grote beschilderde oude melkbus 57xø30cm. Cond.: U

Cloisonné vaas
Startpreis 215 EUR

Antieke cloisonné vaas,China voor 1900,donkerblauw met drakenmotief.H.16 cm.

Jugendstil luciferhouder/kandelaar
Startpreis 45 EUR

Jugendstil luciferhouder/kandelaar Deutsland ca.1900,vertind. H.10 cm.

2 Wandornamenten,olifanten
Startpreis 400 EUR

Paar wandornamenten in de vorm van een olifantenkop ca.1930,ebbenhout, aangezette oren, ogen en tanden van ivoor, H. 58cm.

Art-deco waterkoker
Startpreis 45 EUR

Art-deco waterkoker, Duitsland,ca.1930,verchroomd,handgreep en knop van bakeliet,in de voet stroontoevoer
aan onderkant label:Protherm, H. 23cm.

Houten kistje
Startpreis 135 EUR

Houten kistje ca.1860, grenenhout gesneden en geeboniseerd, ovaal model in mandvorm met handgrepen, en rozen op het deksel. 32 x 19 x 13cm.

Messing wandbord
Startpreis 55 EUR

Messing wandbord ø 28cm.,2e helft 19e eeuw, bewerkt met voorstelling vrouw met kind aan spinnewiel omgeven door een kat en meerdere kippen o.a. op een waterput,

Kavel diverse mode sieraden
Kein Mindestpreis

Kavel diverse mode sieraden

2 Vissen bergsteen
Startpreis 90 EUR

Paar vissen uit een blok bergsteen gebeiteld. Zeer decoratief. In de vorm van koikarpers. H.21x45x13 cm. 21e eeuw.licht beschadigd

2 Leeuwen bergsteen
Startpreis 200 EUR

2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.

Boeddha bergsteen
Startpreis 100 EUR

Liggende boeddha uit een blok bergsteen gebeiteld. Rechts leunend op een blok.33 x 42 x 12 cm.

Tuinset bergsteen
Ergebnis: 350 EUR

Tuinset van zwart bergsteen Aziatisch eind 20e eeuw. Tafel en 4 hockers bewerkt met bloemmotieven. Tafel:H75x ø100cm., hockers H.40xø24 cm.

Antieke majolica hanglamp
Ergebnis: 50 EUR

Antieke majolica petroleum hanglamp ca. 1900 compleet H:50cm. Cond.: U

Kavel diversen
Ergebnis: 20 EUR

Kavel diversen o.a; handbeschilderd dienblad, koperen schaal, tinnen theekannetje, 2 Perzische kannen, theepot en 3 delen roodkoper.

WIjnrek
Ergebnis: 40 EUR

Metalen wijnrek, brons gepatineerd, 140x32x43cm. Cond.: U

Divers klein spul
Kein Mindestpreis

Doos diverse decoratieve objecten 20e eeuw. Cond.: U

Divers tin en koper
Ergebnis: 20 EUR

Divers koper en tin, antiek en modern diverse afmetingen Cond.: U

5 Delen
Kein Mindestpreis

3 Antieke stoofjes, 1 modern Hindelopen stoofje en 1 Hindelopen open bakje. Diverse afmetingen Cond.: U

3 Lampen
Ergebnis: 30 EUR

3 Lampen 20e eeuw 78cm, 68cm en 42cm. Cond.: U

Art Deco radio
Kein Mindestpreis

Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U

Messing Art Deco vaas
Ergebnis: 30 EUR

Messing Art Deco vaas gesigneerd Overloon. Vaas gedecoreerd met oren ca. 1920. heeft een klein scheurtje onderin (niet lek). 45cm. Cond.: G

Stel kandelaars
Startpreis 90 EUR

Stel Engelse kaarsenkandelaars eind 19e eeuw. gemaakt van messing en later vernikkeld 28xø11,5cm. Cond.: G

14 Statien religieus
Startpreis 825 EUR

14 Reproducties van de Statien religieus eind 19e eeuw, papier op linnen, beschadigingen 60x90cm. Cond.: M