18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok secretaire met gebogen lades. Oudere restauratie, rugwand vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 99 x 98 x 50 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snekken. Circa: 1880. Afmeting: 57 x 140 x 202 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier boeken vitrine-kast met schappen. Circa: 1850. Oudere restauratie. Afmeting: 139 x 112 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze Barok kabinet met halve zuilen + vergulde capitellen + snijwerk in kroon. Afmeting: 240 x 205 x 70 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize cylinder bureau met vier lades en vakverdeling in binnenleven. Met verguld beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 106 x 62 cm. In...
Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met bronzen beslag en marmeren blad. Gerestaureerd. Circa: 1900. In goede staat.
Franse notenhouten bijzettafel met brons beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 41 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.
18e -19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bank met leeuwenkoppen en ranken. Afmeting: 110 x 152 x 50 cm. In goede staat.
Kersenhouten Biedermeier penant kastje met zwarte zuilen. Front met twee laden en twee deuren. Kastje is geheel gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 92 x 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten secretaire. Laat Biedermeier. Circa: 1850. Afmeting: 195 x 110 x 47 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Hollandse mahoniehouten (uitneembare) pastoorskast. Slot mist. Ongerestaureerd. Afmeting: 196 x 185 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten kuifkast. Biedermeier. Circa: 1870. Afmeting: 195 x 110 x 50 cm. In zéér goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Russische adelijke renslee met familiewapen en originele polychromie. Afmeting: 90 x 146 x 82 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse eikenhouten historisme, Neo Renaissance uitneembare twee-deurs kast met schappen en twee lades. Circa: 1880. Afmeting: 258 x 170 x 75 cm. In goede staat.
Duitse, laat Biedermeier mahoniehouten secretaire met prachtig binnenleven, vele lades en met florale intarsia. Compleet met sloten en sleutels. Oudere restauratie. Afmeting: 171 x 50 x 96 cm. In goed...
Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Twee stukjes halfronde lijst weg op lades. Afmeting: 83 x 100 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans damesbureau met opstand, marqueterie fineer, vergulde bronzen ornamenten met opstand en een opklapbaar schrijfblad. Afmeting: 135 x 51 x 71 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse neogotische empire boekenkast met stoffen jalouzieën (geen glas). Oudere restauratie, minimale fineerschade. Afmeting: 157 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Oude witte Bertoia stoel van Knoll International. Afmeting: 57 x 72 x 84 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse eikenhouten Hollandse pastoorskast op grote bolpoten. Uitneembaar, met schappen en vijf lades. Afmeting: 200 x 190 x 70 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuws origineel verguld tabouret bankje met leeuwenkop. Europees. Compleet. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 68 x 73 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse kersenhout fineer Biedermeier commode met bronzen beslag en vier lades. Circa: 1840. Blad heeft krimpnaad. Afmeting: 102 x 54 x 109 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Hollands eikenhouten kabinet met diverse lades en achterklep, met ebbenhout belijmd. Twee-delig, op ballustervormige poten. Afmeting: 156 x 104 x 58 cm. In goede originele staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffonier met volle zuilen en verguld beslag. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 151 x 103 x 54 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame grote Hollandse 19e eeuwse Neo Renaissance eikenhouten gestoken hoekbank met torso's, leeuwenkoppen en brandschilderingen. Circa: 1870. Afmeting: 182 x 128 x 168 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag. Afmeting: 240 x 170 x 58 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met snorbeslag en snijwerk. Vaste kast. Mooie patina. Afmeting: 187 x 150 x 68 cm. In goede staat.
Duitse gerestaureerde gepolitoerde notenhouten Barok secretaire met bandintarsia. Circa: 1780. Sloten en beslag vervangen. Afmeting: 106 x 130 x 63 cm. In zéér goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahoniehouten bonheur du jour met kariatiden, retour de Egypte. Twee-delig. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 159 x 61 x 37 cm. In goede...
Prachtige notenhouten tafel met intarsia op blad en in 3-spant poot. Circa: 1850. Duitsland. Centraal in blad een dansend boeren paar. Diverse houtsoorten. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In zeer goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten kabinet met origineel messing beslag. Afmeting: 126 x 60 x 190 cm. In goede staat.
Oosterse houten Chinese twee-delige vitrine opzetkast met bronzen beslag, pagode en bronzen draak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 168 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws notenhouten muntenkabinet met intarsia en been-inleg. Afsluitbare kleppen in lade vorm met daarachter munten schuiflades. Originele sloten. Louis Seize. Circa: 1820. Lichte fineerschad...
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag en gebogen front. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack gepolitoerd. Prachtig binnenleven. Afmeting: ...
Schitterende 19e eeuwse Louis Seize wortelnoten vitrine opzetkast met guirlandes, Korintische capitellen en floraal snijwerk, vazen etc. Met bronzen beslag. Afmeting: 248 x 164 x 50 cm. In zeer goede ...
Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse renaissance notenhouten kist met antiek slot. Staande op klauwpoten. Circa: 1700. Afmeting: 61 x 56 x 164 cm. In goede originele staat.
Prachtige Hollandse notenhouten penantkast. Eén-deurs, met tollen spiegels, snijwerk met fruit, vaashouders. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 98 x 46 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse notenhouten penantkast. Eén-deurs, met tollen spiegels, snijwerk met fruit, vaashouders. Circa: 1860. Afmeting: 103 x 108 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands notenhouten schrijfmeubel met porseleinvitrine opzet. Circa: 1850. In Barok-stijl met klauwpoten, schuine hoeken met deuren en gebogen front. Wortelnoten binnenleven met kelder. Afm...
19e Eeuws verguld neogotisch altaar met snijwerk, teksten en heiligen. Afmeting: 201 x 46 x 185 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Seize kabinet met medaillons, guirlandes en bronzen beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 158 x 65 cm. In zeer goede...
Prachtige 18e eeuwse mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel tinnen waterhouder en tinnen wasbak+schuifbladen met koperband ingelegd. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 144 ...
Zeer zeldzaam 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze kabinet met volledig gebogen front. Gebombeerd, ook deuren! Circa: 1770. Prachtig snijwerk en verguld origineel beslag. Recentelijk profes...
18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize kabinet met verguld bronzen beslag, driekwart zuilen met vergulde Korintische capitellen. Tinpaankap met kelk, oudere restauratie. Afmeting: 280 x 195 x 60 cm. In ...