Twee zeer zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel + goud decor. Waterpartij met eenden, rondom figuren decors. Eén bord goed, één bord oude haarlijn. Afmeting: ...
Ovaal 925/000 zilveren pepermuntdoosje met gedreven florale afbeeldingen. Birmingham. Circa 1903. Afmeting: 2 x 4,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 15 gr. In goede staat.
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau. Naar een schilderij van Otto Eerelman. Circa 1900. Met eiken lijst. Twee tegels gebarsten. Afmeting: 48 x 31 cm. In redelijke staat.
Prachtige geelgouden broche/hanger,750/000, met zilver voorzien van een rechthoekig portret in een geelgouden rand met geschulpte bewerking. De zilveren kast rondom het portret en de zilveren strik z...
Zilveren 925/000 filigrain wolmandje met omgeslagen rand en hengsel. Afmeting: 10 x 10 cm ø. Gewicht: circa 48 gr. In goede staat.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met ronde bak (graveerbaar) en drie-kantige steel met onderaan een kwabornament, bekroond met een drakenkop. Hierbij een 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourn...
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met blauwe florale decors. Eén vaas gebarsten. Eén vaas goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee klederdracht sieraden, een witmetalen vierkante gesp opengewerkt met rode stenen, 63x63mm, en een geelmetalen gesp, ovaal gecontourneerd met licht blauw gefacetteerde ovale stenen. 64x74mm. In g...
Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Geelgouden fantasiehanger, 585/000, met 4 briljant geslepen diamanten totaal ca 0,08 crt. Grootte 22x10mm ca 1,7 gram. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale en goud decor. Afmeting: ø 31,4 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 59, ca 12,9 gr. Nieuw.
Lot zilver met een trompetvaas met parelrand, 6x16,5cm, een tafelkalender met zilveren houder, 6,5x4,5x8cm. en een roomlepel met dansende putti. Diverse gehaltes. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met amethist en diamant. Fantasie ring met dubbele band bezet met 2 rijen met rond gefacetteerde amethisten, totaal ca 1,1 crt, en 2 banden met diamanten, achtkant geslepen, t...
Twee zilveren kinderbordjes, 830/000, beiden voorzien van gravure op de rand. MT.: o.a. J.Tostrup, Olso. ø15-16 cm. Totaal ca 204 gram. In redelijk goede staat
Zilveren klemband, 925/000, versierd met zwarte inleg. Vermoedelijk Mexico, Breedte 9 mm. 56x46 mm. ca 15,5 gram. In goede staat