Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Jugendstil messing tantalus, compleet met twaalf likeurglazen en drie kristallen karaffen. Afmeting: 29 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Zes maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Floraal. Bestaande uit: Twee pijpvazen, één chip. Eén kraagvaas. Drie vazen, waarvan de grote een restauratie heeft ondergaan. Afmeting: 22 - 31 cm. In redel...
E. Cano. Italiaanse school. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. In dubbele lijst. Afmeting: 58 x 27 cm. In goede staat.
Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...
Betsie Assink. 1946, Hengelo. Kubistisch stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 64 x 43 cm. In goede staat.
Rodolf Banet. 1901 - 1993. Figurenvoorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.
L. de Leeuw. Louis. Circa 1900. 1875 - 1931. Bosgezicht met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Chinees gestoken bloementafel met marmeren blad. Circa 1900. Geheel uitgesneden met vogels en florale decors. Afmeting: 69 x ø 44 cm. In goede staat.
Twee oude notenhouten wijntafels met florale + intarsia. Met gecontourneerd blad. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 59 cm ø. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten met palissander Renaissance kussenkast. Met ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 195 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten theetafel. Stijl-meubel met lade en schuifbladen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Cees Landsaat. 1948 - . '78. Nr. 15/35. Bloemencorso te Halfweg. Ets op papier. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.
Twee oude zwart gelakte stoelen met zeer hoge rugleuning. Stoelen hebben goede stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 44 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten met tropisch hout Amsterdamse School bloembak met zinken binnenbak. Circa 1925. Afmeting: 75 x 75 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe salontafel. Afmeting: 53 x 130 x 88 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Monogram onduidelijk. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse dekenkist met panelen. Deksel later. Afmeting: 70 x 120 x 55 cm. In goede staat.