Grote antieke bronzen hanglamp met bekroonde leeuwenkoppen. Tien-lichts. Circa 1920. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Voor-oorlogse sextant in mahonie kist met sextant attest in het Duits. Afmeting: 18 x 30 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.
Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 acht-kantig loddereindoosje met opgehoogde en gegraveerde schuifdeksel. Voorzien van diverse ribbels en blad decor. MT.: C.H. Cammans - Leeuwarden/Groningen. jl. R 1876. Afmeting: 3 x...
Antieke zilveren lepel, MT.: Antoni de Vries, Zutphen, 1791, voorzien van gravure. 21 cm ca 38 gram. In goede staat
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek Frans Samson de Paris vijf-delig kaststel met wapen en florale decors. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 23,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Set met zilveren collier en armband, 925/000, uit gevlochten zilver met knoop. 18cm en 45 cm. ca 61 gram. Kleine breuk in armband verder in goede staat
Groot Frans onyx met marmer Art Deco klokkenstel met hert. Circa 1930. Chip. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 73 x 51 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren tennisarmband, 925/000, met lila zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met lila rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Le...
Oude Majolica petroleumlamp met extra kaarskandelaar. Breuk deksel reservoir. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Circa 1890. Lichte wormbeval. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met originele paardjeskroon en facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Decoratieve tinnen historisme-stijl dekseldoos met herder en hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Drie-delig Majolica Jugendstil tableau. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede strakke ring met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. SI/W. breedte ring 5,3 mm. ø59 ca 5,7 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 klontjestang met lepelvormig uiteinde, hartvormige poten met palmet. MT.: H. A. Schuss - Amsterdam. jl.: B 1836. Afmeting: 13 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.
Vierkant geslepen loddereinflacon met zilveren 925/000 schuifdop. MT.: Levi & Salaman - Birmingham. jl.: x 1922. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.