Gouden broche 585/000 met carneool. Ovale broche met roodbruine carneool in een gladde GG zetting, ø 35x27 mm. ca 11.9 gr
Collier van gefacetteerde citrienkralen, 8 mm, bevestigd aan een gladde ovale geelgouden sluiting. lengte 43 cm. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, gevlochten model, verlopend in breedte, met poly en matte bewerking, bezet met 7 blauw saffieren in 4 poot chatons. Voorzien van bakslot met veiligheid. ca 18,45 gram breedt...
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Chinees zilveren spangcollier, BWG, verlopende ronde spang versierd met floraal graveerwerk met aan de uiteinden krullen waaraan een rechthoekig stuk zilver is bevestigd versierd met 3 knopen. ø 15cm....
Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Gouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden Gourmetcollier met daaraan een hanger met peervorm en strik bezet met diamanten met een oud slijpsel. Grootte hanger 2,5x1cm. lengte collier 42 c...
Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met opaal. Ring met een grote ovaal blauwe opaal, doublet, gezet in 10 klauwtjes met daaronder een opengewerkte rand. Grootte opaal 14x23 mm. ø 52. ca 4,7 gram. In goede staa...
Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.
Drie oude dames bontjassen. Divers. Afmeting: 70 - 110 cm. In goede staat.
Antiek weerstation met klok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1920. Barometer/thermometer + klok. Functies niet getest. Afmeting: 16 x 32 x 8 cm. In goede staat.
Zilveren Friese tabaksdoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien van oplopende gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk en een schild. De zijkanten en de onderzijde zijn voor...
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met parelmoer en druivenranken. Circa 1900. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met maanstand, wekker en datumaanduiding. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Zilveren slavenband, 925/000 Fins, met ovale schakel aan de bovenzijde bezet met een zirconia in een gladomzetting, 11mm. MT.: E.Granit&Co ø 60x48mm. ca 11 gram. In goede staat
Zilveren 835/000 breischede met diverse bewerkingen, onder andere lelyrand. Mr. J. Schrijfsma - Sneek. Circa 1845. Afmeting: Lengte 11 cm. Gewicht: circa 13 gr. Clip ontbreekt. In goede staat.
Grote witmetalen oorringen(clips) gemerkt Chr. Dior 1972 Germany. ø 33 breedte 6 mm. In goede staat
Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Collier en armband met granaten en geelgouden sluiting, 585/000. Collier en armband met 2 rijen (glas)granaten bevestigd aan een gouden rechthoekige sluiting met 2 granaten en een getorste bewerking, ...
Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.
Bijzondere geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Lantaarnvormige hanger, opengewerkt met rasterpatroon, versierd met knoppen en 4 markiesgeslepen granaten, één beschadigd. Grootte 39x22mm. totaal c...
Tien oude diverse emailleborden. 20e Eeuw. Afmeting: circa 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren doosje, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met floraal decor op de hoeken en een medaillon in het midden met daarin een camee uit witkoraal. Voorzien van vergulding aan de binnenzijde met va...
Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Twee antiquarische reclame affiches gelithografeerd. Chicorée. La Renomme des Flandres door van de Kerckhove. Afmeting: 33 x 45 cm. In goede staat.
Lot met sorbetlepels, met 6 zilveren, één gebroken en 2 stalen lepels met ankervormige dopjes. 23 cm.
Antieke Franse romantische pendule met achtdaags uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Verguld compositie metaal met albast. Circa 1870. Achterkant gesoldeerd. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.
Louis Seize-stijl bronzen wandlamp. Electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 38 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met datumaanduiding en pracht slinger. Afmeting: 42 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren strooilepels, 833/000, rechthoekig model met gezaagde bak voorzien van steel met filetrand, en een gecontourneerde bak met gezaagd ster en puntpatroon, voorzien van gecontourneerde steel...
Vier zilveren sieraden Egypte, een klemarmband met egytische hierogliefen, een langwerpige broche met o.a. een sfinx, en een hanger met farao Nefertiti, en een grote hanger met een farao . Totaal ca 4...
Antieke mandoline met parelmoer inleg, floraal + vogel decor. Gemaakt van palissander, noten en vurenhout. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinese Kantonese schaal met Familie Roze decor, floraal, vogels, vlinders + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 32,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.
Bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudheid). Vermoedelijk Perzië. 1000 voor Christus. Paar kleine randrestauraties. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Lot met 5 geelgouden bedels, 585/000, kleine modellen met een hartje, een kinderwagen, dolfijn, beer en een scapulier. 7-10 mm. ca 1,3 gram. In goede staat
Gouden hanger, 800/000, met camee, portugal. Ovale hanger met getorste rand voorzien van een camee met vrouwenportret. 41x26mm. ca 4,3 gram. In goede staat
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor en scharnierend deksel. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven, jl.: F:1840. 12,5x7x2,5cm. ca 130 gram. In goede staat
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Originele Bruno Magli tas. Bologna Italia. Met dobbelstenen, binnenin verguld. Canvas. Afmeting: 22 x 30 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke 18e - 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen. Eén beschilderd, deukjes. Eén mist kraansluiting. Afmeting: 40 - 46 cm. In redelijke staat.
Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder klok met slagwerk op glazen bel, houten assen + houten tandwielen. Originele beschildering, gewichten en peerslagen. Afmeting: 42 x 19 x 27 cm. In goede staat.
Twee maal oud Amerikaans gietijzeren Diecast speelgoed. Bestaande uit: Raderboot, City of New York en een brandweerauto. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met gecontourneerde omranding. Diverse decors. Afmeting: ø 21 - ø 33 cm. In goede staat.
Oud/antiek terracotta tuinbeeld. Mannen torso. Patina + chips. Afmeting: H 75 cm. in redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.
Statenbijbel met zwart lederen kaft en dubbele zilveren sloten, 833/000, Empire stijl met lijnbewerking en bloemelement. MT.: J.v.d.Berg, Schoonhoven, jl.:B:1836 10x16x8cm. In goede staat.
Vijf-delige oude tinnen set. Voor-oorlogs met dienblad, roomstel, koffiekan en kandelaar. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.
Kristallen schotel met aculade vormige rand en een sterslijpsel voorzien van zilveren gecontourneerde beugel versierd met graveerwerk. MT.: A.A.G.Santfort, Zwolle jl.: d:1863. ø29x22cm. Enkele chips v...
Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.
Lot met een spinel, ovaal gefacetteerd, ca 1,18 ct en 3 tanzanieten, ovaal gefacetteerd, Totaal ca 1,82 ct
Oude Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep met goud decor. Muziekles. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee graanmaten, kraantjeskan, tabaksdoos, en één kan (Martins Guernsey). Afmeting: 19 - 37 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen tafellamp met messing basement. In amfora vorm. Circa 1900. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000 met haar. Streekbroche vroeg 19e eeuw, langwerpig model, 32x42 mm, met geschulpte bewerkte rand. In het midden van de broche zit een soort schilderijtje gemaakt met haar. ca...
Twee maal antieke Engelse mahoniehouten bestekcassettes met visbestek. Circa 1900. Afmeting: 6 x 35 x 26 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Zilveren kandelaar, 800,000, op ronde voet, versierd met accanthusbladeren en parelrand. ø11x23cm. In goede staat
Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Kapitale Duitse Thüringen porseleinen beeldengroep met goud decor. Handbeschilderd. Vier figuren bij draagstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 37 x 27 cm. In goede staat.
Collier van gekleurde zoetwaterparels en amethist met een handgemaakt zilveren hanger met een fossiel agaat, een peridot, amethist en granaat. lengte 80 cm. 8 cm. In goede staat
Antieke Bentheimer zandsteen voederbak. Afmeting: 105 x 25 x 37 cm. In goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Elf zilveren lepels, 833/000, met een bewerkte steel bekroond met een pijprokend figuur. Totaal ca 205 gram. 13,5cm. In goede staat
Antieke bronzen hanglamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 47 cm ø. Eén arm gerestaureerd. In redelijke staat.
Platina solitairhanger, 900/000, met een briljant geslepen diamant, ca 0,14 ct. 10 mm. ca 0,7 gram. In goede staat
Zilveren kluwenmandje, 833/000, rond model opengewerkt met schubbendecor voorzien van parelrand. Met hengsel met parelrand.ø10x10cm. MT.: Koninkijke Begeer & Vos, Utrecht, jl.: M:1922. ca 81 gram. In ...
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...
Twee bijzondere melkglazen boterpotjes op ronde onderschotel met deksel voorzien van zilveren knop en hals, 835/000, met pointilleerwerk en florale gravures. ø13,5x13cm. Minimale chip, verder in zeer ...
19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Drie maal divers oud kristal. Bestaande uit: Drie amandel geslepen stopkaraffen. Chips. Afmeting: 28 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud/antiek waaierkristal. Onder andere: Bonbonschaal, menages, dekseldoos, vaas. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Kristallen boter- en kaastolp met zilveren knop, 833/000. stolpen versierd met waaier en ruitslijpsen geplaatst op een onderschotel met bewerkte rand. De stolpen met een zilveren knop. ø22x20cm en ø16...
Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met 3 banden bezet met diverse achtkant geslepen diamantjes. Breedte 7,5 mm. ø 57. ca 4 gram. In goede staat
Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...
M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 suikerschep + drie lepeltjes. Art Deco suikerschep en drie theelepeltjes met fraai gegraveerde stelen. MT.: A.J. Driesen, Schoonhoven. Circa 1910. Lengte: 11 cm. Gewicht: circa 41 gr....
Oude/antieke Oosterse vier-armige bronzen boeddhistische figuur. Groene patina. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 750/000, met briljant. choker met in het midden een flexibel gedeelte bestaande uit een soort schubben bezet met 8 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Bevestigd aan een ...
Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.