Groot lot oude waaiers. In doos. Diverse afmetingen. In goede staat.
Antieke Neo Gotische vergulde messing 4-lichts wandkandelaar. Afmeting: 62 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat
2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.
Roco H0 62437, E-Lok DB AG 155 214-0 met originele verpakking en in goede staat.
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...
Twee oude/antieke beschilderde Chinese rollen met tekst + signaturen. Bestaande uit: Berglandschap met figuren + Landschap bamboeboom. Afmeting: 104 x 39 cm + 75 x 35 cm. Aquarellen op papier. In rede...
Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.
Vier antiquarische boeken in lamslederen banden. Bestaande uit: Anno 1656. Luft + hof des gemoeds, beschadigd + Het leven van Floridor, eerste deel, 18e eeuw, redelijk + Gulden spiegel, Hendrik Walpol...
Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.
Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Rado horloge, DiaStar Ceramic Large, ref 152.0478.3, met een grijze ceramische kast 33x27,2mm, voorzien van saffier glas. Een grijs gestreepte wijzerplaat, quarts met tijd en datumaanduiding. Met grij...
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4346, DB 111 133-5 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4347, DB 111 036-0 met originele verpakking en in goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.
Trix H0 22736, Re 460 033-4 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.
Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.
Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse figuren. Bestaande uit twee houtgesneden karbauwen met figuur, twee beschadigingen + één bronzen karbauw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.
Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervaas met figuren decor en tekst. Chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e eeuwse polychrome wandtegels met vogel decors. Eén hoek gelijmd + randschades. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Antieke keramieken eventjesveel bakvorm. 19e Eeuw. Afmeting: 4 x 39 x 25 cm. In goede staat.
Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met adelaar en halve zuilen. Circa 1880. Afmeting: 107 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen petroleumlamp met Napoleon. Circa 1900. Afmeting: H circa 60 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Menora, zeven-armige kandelaar, twee wierookbranders, Oosterse olielamp + lampenvoet. Afmeting: 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten lakstempels met messing en zegel. Afmeting: 7,3 - 10 cm. In goede staat.
Vijf maal antiquarische Duitse Münchener Bilderbogen met karikatuur prenten. Verleg Braun + Schneider. Circa 1900. Afmeting: 43,5 x 45 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met lange ovale gecontourneerde zetkast met bewerking, voorzien van een streepagaat, 20x8mm. ø56. ca 4,1 gram. In goede staat
Zilveren thorapointer, 84 zolotnik, versierd met opgelegde elementen en een turkoois. Vilno 1857. Wat gedeukt. 32 cm. In redelijke staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.
Fraaie kristallen gemberpot met omgeslagen geschulpte rand met slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet versierd met gepointilleerd geruit patroon. Voorzien van kristallen deksel met zilveren kn...
Grof geslepen glazen bakje en vaasje met zilveren houder met floraal decor. 833/000. MT.: B.Eldick, Zutphen. Breuk in het schaaltje. 9x9x5 en ø5x10 cm.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met diamant. Oorstekers met een golvende hanger bezet met singlecut geslepen diamant en voorzien van een witgouden bewerking. lengte 33 mm. ca 1,6 gram. Als nieuw
Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...
Witgouden hanger, 585/000, met opaal en diamant. Peervormige hanger met in het midden een peervormige witte opaal versierd met aan beide kanten 5 diamanten. Aan de bovenzijde is de hanger versierd met...
Zilveren miniatuur in de vorm van een koets, 835/000, met figuur op de bok. MT.: J.M. Warning, Haarlem. ca 76 gram. 10x3x5cm. In goede staat
Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.
18e Eeuws zilveren broekstuk, ronde knoop met een voorstelling met figuren. ø4,5cm. ca 33 gram.
Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Vier zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw achter een spinnewiel, 4 cm, een arreslee, 2x4cm, een koets met oog, 2x3,5cm en een ring in de vorm van een hond. Totaal ca 65 gram. In goede staat
Dameshorloge, Seiko Lassale, gold plated, rechthoekig model met een fraai gevlochten band. breedte 14 mm. lengte 17,6 cm. 8420-6909
Zilveren miniatuur boot, 925/000, versierd met voluten en floraal decor, met zeil en engelen. Chester jl.:B:1902. Grootte 9x3x7cm. ca 51 gram. In goede staat
Lot zilver, 833/000, met een ovaal doosje met scharnierend deksel en een voorstelling met figuren, MT.: Gerrit Spannet, Amsterdam 1891-1905, 8,5x4x2cm, een luciferdooshouder met voorstelling met figur...
18e eeuwse eikenhouten gepende armleunstoel 120x62x65 in goede staat.
Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.
Oorknoppen met bloedkoraal voorzien van geelgouden steker en pousettes. ø bolle bloedkoraal 10 mm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeau met lade. Afmeting: 79 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...
Twee kristallen odeurflacons, één cilindervormig model met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met graveerwerk, 835/000, 8,5cm en een rechthoekige flacon met geelmetalen dop en kraag, 8 cm. I...
Geelgouden hanger, 585/000, opengewerkte model, in de vorm van een bloem met zaadpareltjes en een briljant geslepen diamant, ca 0,07 ct. Voorzien van een oog met scharnier. 30x24mm. ca 2 gram. In goed...
Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...
Stel 835/000 zilveren vleesvorkjes. Bloemsteel gemerkt Narcis. Mr. A. Pluut & Zn. - Schoonhoven. Anno 1945 - 1946. Afmeting: 14,5 cm. Circa 26 gr. In goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, in de vorm van een poedel met diamanten, ca 0,14 ct en een robijn als oog. 16x23mm. lengte 40 cm. Nieuw
Lot diverse bestekdelen, met een botermesje, een zuurvorkje, 2 suikerscheppen, een klontjestang, 3 borrellepeltjes, een serveercouveer in cassette met zilveren heften en 2 schrapers met zilveren heft....
Rechthoekig gecontourneerd dienblad met houten binnenblad en een opengewerkte plated rand met biedermeier patroon met bloemen en krullen. klein breukje in de rand. 31x44x2cm. Verder in goede staat
Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.
Lot zilver met een roomlepel met getorste steel met biedermeier gravure en 2 vleesvorkjes met puntsteel met floraal decor en zilveren stop met parelrand, Zilver ca 58 gram. 11-14cm. ø8x15cm. In goede ...
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribrand op bolpoten geplaatst op een houten gecontourneerd basement. Voorzien van koperen binnenbak. 11x15x13 cm. jl.: E:1839, geres...
Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat