Zes grote oude teddyberen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 80 cm. In goede staat.
Antiek houten hobbelpaard met koeienhuid bekleed. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Groot kavel met veel schaalmodellen van auto's en vrachtwagens. Bijna alles nog in originele verpakking.
Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...
Lot met 9 fijne zilveren armbanden en een oorring, 835/000. ca 77 gram.
Twee grote 19e eeuwse porseleinen kratervazen met figuren decor. Circa 1880. Afmeting: H 32 x ø 22 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse prenten in wortelnoten lijsten. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Zilveren choker, 835/000, met een rond gevlochten collier, ø 45,mm, met in het midden een zilveren element met een triangelvormige zirconia. breedte 18mm lengte 40-43cm. ca 37 gram. Klein deukje in de...
Drie Oosterse figuren. 20e Eeuw. Eén maal boeddha hoorn? Eén maal bronzen olifant. Eén maal bronzen karbouw (waterbuffel). Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat
Drie beursjes, een beurs met een kralentas voorzien van een zilveren gecontourneerde beugel, 833/000 met graveerwerk en ketting, 8 cm, een zilveren malienkolder beursje, 833/000, met bollen en kettin...
Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.
W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Gravin R. Nesselrode. 1954. Duitse School. St. Bernardhond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1900. Belgisch stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22,5 x B 35 cm. In goede staat.
24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.
Fraai zilveren tafelstuk, kaviaarschaal, 925/000, met een rechthoekig basement voorzien van een rand met lambrequindecor en geplaatst op 4 uitgewerkte klauwpoten. Op het basement zitten 2 zilveren hou...
Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.
van Eyck. Duitse School. Duitse jager. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
Afrikaanse marmeren damesbuste. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...