Kapitale Delftse Fayence vaas. Circa 1930. Gemerkt Oud Delft. Schilder H.D.E. Octogonaal, floraal beschilderd. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels 18e eeuw met decour in coulissen, twee minimale chips. Vier kopjes met decor in coulissen. Twee kopjes, minimale chip. Afmeting: 5 x ø 1...
Negen stuks 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels met floraal/goud decor. Twee gaaf, zeven minimale chips randglazuur. Afmeting: 11 - 12 ø cm. In goede staat.
Grote bronzen Jugendstil damesbuste met titel ' Ere Nouvelle'. Door J.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 48 x 40 x 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Romein met kort zwaard. Afmeting: 11 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt H. Circa 1900. Bestaande uit: botervloot, eierhouder, bonbonschaal op voet, vier schalen. Eén schaal met barst. Afmeting: 15 - 32 cm. In redel...
Twee oude/antieke polychrome Franse Fayence kaarskandelaren. Monogram/1720 France. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
E.R. Homan. 1981. 1950 - . Riviergezicht. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud en floraal decor. Met bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 35 x ø 18,3 cm. In goede staat.
Tweedelig Art Deco marmeren lampje in de vorm van een walrus. Walrus wordt van binnenuit verlicht. Afmeting: 15 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Karl Ens. Gemerkte Duits porseleinen papegaai. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken Petrus Regout Maastricht puddingvorm met onderschotel. Geel geglazuurd. Circa 1930. Afmeting: 9 x ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
7x Antieke Hollandse wandtegels. Divers. 1x 17e Eeuwse tulptegel. 6x 19e Eeuwse mangaan tegels, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse wandtegels in lijst. Met vaandeldragers decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.