Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.
Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...
Brede zilveren armband, 800/000, panteramodel, mat/poly, met kleine bolletjes langs de randen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 15,5 mm. Lengte 19 cm. ca 42 gram. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.
Twee zilveren borstels, 833/000, rechthoekig en ovaal model met voorstelling, jl.:G:1916, en een ovaal zilveren doosje, 800/000, met Djokja bewerking. 12-17cm en 6x4,5cm.
18e Eeuwse Lutherse bijbel met gravures. Oude en nieuwe testament. Amsterdam, Samuel Schoonwald 1725. Afmeting: 10 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen Familie Rose waterpotje met bodemmerk en goudrand. Afmeting: 6 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Vijf 835/000 zilveren lepels. Stelen Haags Lofje. Initialen FW achterkant. Mr. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten. Anno 1880. Afmeting: L 18 cm. Gewicht: circa 210 gram. In zeer goede staat.
Antieke Japanse benen geisha. Circa 1900. Iets in hand mist. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.