Antieke Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde gegraveerde steel en bijzondere bak met dubbele schenktuit. Mr. J. v.d. Velden-Amsterdam. Anno 1853. Afmeting: 9,5 cm. Gewicht: ci...
Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.
Brede gevlochten armband, met een zilverhoudende legering, bezet met grote bloedkoralen en lapis lazuli stenen. Breedte 54 mm, ca 124 gram. Voorzien van een sluiting met pen. In goede staat.
Lot met zes zilveren lepels, 1x 925/000 en 5x 835/000, 19-22cm. MT.: o.a. Jan de Groot, Rotterdam, jl.g:1866 En koninklijke zilverfabriek Begeer. Totaal ca 325 gram. In goede staat
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Drie koralen colliers. een collier van takjeskoraal, 12 mm, ca 45 cm, met double veeroog, een verlopend collier met ronde koralen en zilveren tussenstukjes, 5,5-7,5mm, 50 cm en een collier met engelhu...
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.