Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Camera's
Kein Mindestpreis

2 Oude camera's. 1x Oude filmcamera van Canon autozoom 814 in originele koffer. 1x fotocamera Shanghai 203 in originele koffer Cond.: G

Jugendstil reisnecessaire
Kein Mindestpreis

Jugendstil reisnecessaire met schaartje, vingerhoed en doorsteeknaald 15x13x2cm. Cond.: G

Messing koffiesetje
Ergebnis: 50 EUR

Art Deco 6-delig messing koffiesetje. Tablet gemerkt G.S. Cond.: G

2 kandelaars + 1 fles
Ergebnis: 20 EUR

2 Art-Deco kandelaars (18xø11cm.) + 1 Mercedes-grill-likeurfles 14x20x9cm. (hout, kunststof en metaal)

Yashica 8 Up Camera
Kein Mindestpreis

Yashica 8 UP Camera in zeer goede staat. Met originele koffer, boekje etc. Afm. koffer: 23x29x16cm. COnd.: U

Kavel divers jugendstil
Kein Mindestpreis

Kavel divers jugendstil

Kavel diverse mode sieraden
Kein Mindestpreis

Kavel diverse mode sieraden

Petroleumlamp
Ergebnis: 25 EUR

Staande petroleumlamp met groen Majolica, bewerkt met bloemen ca. 1970, 57xø25cm. Cond.: G

Doos diversen
Ergebnis: 10 EUR

Doos diversen

Kolenkit
Kein Mindestpreis

Oude kolenkit met garnituur, begin 20e eeuw, 45xØ24cm. Cond.: R

Wierook brandertje
Ergebnis: 10 EUR

Oud wierook brandertje van koper, 20e eeuw, 18xØ11cm. Cond.: U

Bak met bestek
Ergebnis: 110 EUR

Keltum bestek 20e eeuw. 12x lepels, 10x kleine lepels, 10x kleine vorken, 11x grote vorken, 6x grote messen, 6x kleine messen, 6x koffielepels, 2x vleeswarenvorkjes, botermesje, 3x opscheplepels, vlee...

Eiken kerkstoof
Kein Mindestpreis

Eiken kerkstoof, Hollands Biedermeier ca. 1860 19x24x19cm.

IJzeren windlicht + kaarsenstandaard
Kein Mindestpreis

IJzeren windlicht (brons gepatineerd met glazen kap)43xø16,5cm. + ijzeren kaarsenstandaard (brons gepatineerd) 23xø16,5cm. Beide 20e eeuw. Cond.: G

Tinnen kruik en eikeltjeskan
Kein Mindestpreis

Antieke tinnen kruik (34xø10cm.) en moderne eikeltjeskan (19x12x8cm.) Cond.: R

Saxofoon
Ergebnis: 350 EUR

Oude verzilverde saxofoon in koffer 30-er jaren uit U.S.A. Van maker C.G. Conn. LTD. Elkhart. IND. Met nota van 2002 van € 2.000,- Cond.: U

Trompet
Kein Mindestpreis

Oud koperen schuiftrombone gemerkt OLDS Ambassador Eullerton Calie in originele koffer 90x28x25cm. Cond.: G

Koffertje met inhoud
Kein Mindestpreis

Koffer met muziekaccesoires o.a; mondstukken, lessenaar, trompetdemper etc. etc. Cond.: G

Houten schaal en kistje
Ergebnis: 25 EUR

Chinese houten schaal (14xø27cm.) en rieten koffertje (28x24x17cm.) begin 20e eeuw. Cond.: G

2 Wanddoeken
Ergebnis: 15 EUR

Twee oude wanddoeken met spreuken 19e-20e eeuw. 70x67cm. en 41x41cm. Cond.: G

Doos diversen
Ergebnis: 110 EUR

Doosje diversen. 2x Zilveren beugeltasje (gemerkt), bikkels van bot, zwarte git/kraaltjes etc.

Bestekdoos
Ergebnis: 30 EUR

39-Delig bestekset in originele cassette afkomsting uit West-Afrika. Bij de gehele set zijn de heften van hout in de vorm van een vogel en de zijkanten van messing. Cond.: G

2 Kleine fotolijstjes
Kein Mindestpreis

2 Messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G

Staande lamp
Kein Mindestpreis

Staande elektrische lamp in de vorm van een staande petroleumlamp met messing voet waarop een aardewerken bol met voorstelling van een boerenerf staat. Eind 20e eeuw. 60xø15cm. Cond.: G