Diese Webseite verwendet Cookies

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Kom 2012
Kom

Ergebnis:

27 EUR

Verkauft
Rode wijn 1975 Closvalentin 6x 2013
Rode wijn 1975 Closvalentin 6x

Ergebnis:

35 EUR

Vijzel 2030
Vijzel
Kein Mindestpreis
Theepotje 2032
Theepotje
Kein Mindestpreis
Verkauft
Petroleumlamp 2069
Petroleumlamp

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Picknickmandje 2081
Picknickmandje

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Cloisonne vaas 2083
Cloisonne vaas

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
2 Windlichten 2085
2 Windlichten

Ergebnis:

25 EUR

Tafelschuif Art Deco 2089
Tafelschuif Art Deco
Kein Mindestpreis
Gietijzeren voorstelling laatste avondmaal 2102
Gietijzeren voorstelling laatste avondmaal
Kein Mindestpreis
Staande koperen asbak 2105
Staande koperen asbak
Kein Mindestpreis
Verkauft
Weerstation 20e eeuw 2107
Weerstation 20e eeuw

Ergebnis:

10 EUR

Kraantjeskan 2111
Kraantjeskan
Kein Mindestpreis
Verkauft
Huisrelikwie, Jezus aan kruis 2115
Huisrelikwie, Jezus aan kruis

Ergebnis:

35 EUR

Bruin lederen reiskoffer 2117
Bruin lederen reiskoffer
Kein Mindestpreis
Oude bijbel 18e eeuw 2135
Oude bijbel 18e eeuw
Kein Mindestpreis
Lourdes speeldoos + cassette 2137
Lourdes speeldoos + cassette
Kein Mindestpreis
Verkauft
Opgezette vos 2143
Opgezette vos

Ergebnis:

25 EUR

2 Beelden 2148
2 Beelden
Kein Mindestpreis
Verkauft
3 Carbid lampen 2152
3 Carbid lampen

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Doos diversen 2173
Doos diversen

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Duivenklok 2174
Duivenklok

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Citer, instrument 2263
Citer, instrument

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
3 Vergulde brillen 2191
3 Vergulde brillen

Ergebnis:

40 EUR